Windows 11 mi Linux Mint mi?

peran

Decapat
Daha fazla  
Windows 11'e geçtim ama nefret ettim. 6 aydır falan kullanıyorum ama gereksiz. Windows 10 ama daha güzel gözükeni gibi bir his veriyor bana ve görev cubuğu falan da berbat ve kişileştirme bile yapamıyorsunuz düzgün.

Ben genellikle bilgisayarımdan oyun oynuyorum sizce Linux Mint ya da herhangi bir Linux'a geçmek mantıklı mı? Bazıları oyun konusunda Linux kötü diyor, ben de kararsız kaldım.

Ama Linux'e geçersem Windows'ta kullandığım uygulamalar Linux'te olmayacak. Sizce ne yapmalıyım?

Windows 11'e geçtim ama nefret ettim. 6 aydır falan kullanıyorum ama gereksiz. Windows 10 ama daha güzel gözükeni gibi bir his veriyor bana ve görev cubuğu falan da berbat ve kişileştirme bile yapamıyorsunuz düzgün.

Ben genellikle bilgisayarımdan oyun oynuyorum sizce Linux Mint'ya da herhangi bir Linux'a geçmek mantıklı mı? Bazıları oyun konusunda Linux kötü diyor, ben de kararsız kaldım.

Ama Linux'e geçersem Windows'ta kullandığım uygulamalar Linux'te olmayacak. Sizce ne yapmalıyım?

Windows 10 en iyisidir :)

Ben olsam düzenimi bozmazdım. Zaten genellikle oyun oynadığınızı söylemişsiniz. Linux tercihinizdeki asıl etken ne onu bulamadım ben? Hani "şu sebepten Linux'e geçmek istiyorum" dediğiniz şey ne?

Ben genellikle bilgisayarımdan oyun oynuyorum sizce Linux Mint ya da herhangi bir Linux'a geçmek mantıklı mı? Bazıları oyun konusunda Linux kötü diyor, ben de kararsız kaldım.

Hangi oyunları oynuyorsunuz?

Dostum bu kadar arada kalacağına Windows 10'a geç bence rahat edersin. Hem çok olmasa da bazı uygulamalar Linux desteklemiyor diye biliyorum(Emin değilim).

@peran bence Ubuntu'ya geçin ama sanal makineda eğer beğenmezseniz silersiniz mesela ben 1 hafta öncesine kadar Linux sevmiyordum ama gerek tasarıma gerek terminal kullanımı olsun hoşuma gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı