Windows 11 nasıl?

Şu an tam sürüm değil ve hatalar, uyumsuzluk sorunları vb. ile karşılaşabilirsiniz. Bence denemek istiyorsanız sanal makine üzerinde deneyin. Ana makinenize kurarsanız sorun olabilir. Tam sürüm gelince geçin ana makinenizde bence.
Sanal makinede sorun çıkarmayıp da (ya da hasar vermeyip de) ana makineye vereceğini düşünmüyorum. Yanlışlıkla diğer diskleri silecek değil ya? En kötü çöker ve yeniden başlar.

Sanal makinede sorun çıkarmayıp da (ya da hasar vermeyip de) ana makineye vereceğini düşünmüyorum. Yanlışlıkla diğer diskleri silecek değil ya? En kötü çöker ve yeniden başlar.

Demek istediğim işiniz ortasında mavi ekran hatası alabilirsiniz veya programlar uyumsuzluk sorunu vb. çıkarabilir. Normal kullanım için tam sürümü beklemek gerektiğini düşünüyorum. Merak ediyorsan sanal makine ile deneyebilirsin.

Demek istediğim işiniz ortasında mavi ekran hatası alabilirsiniz veya programlar uyumsuzluk sorunu vb. çıkarabilir. Normal kullanım için tam sürümü beklemek gerektiğini düşünüyorum. Merak ediyorsan sanal makine ile deneyebilirsin.
Ha zaten ben hızını performansını test etmek için kurdum orada hiç kaydetmeden 1000 satır kod yazacak değilim. Sanal makinede 8 kat daha yavaş. Ama şu ana kadar birçok şey test ettim ve sorun çıkarmadı. Belliki final sürüme çok yakın bir beta sürümdü.

Ben şahsen,Windows 10 u bilgisayardan kaldırdım.Windows 11 pro kurdum.onu kullanıyorum. şu anakadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. Hatta Windows 11 şu an, Windows 10 dan dahada hızlı çalışıyor diyebilirim.
Aynen öyle sorun yaşamadım. Office lisanslı olarak çalışıyor mesela uyumsuzluk yapmadı.
Aynen öyle sorun yaşamadım. Office lisanslı olarak çalışıyor mesela uyumsuzluk yapmadı.
Aynı şekilde Onedrive 'da buluta yedekledi, kişisel kasayı kilitleyip açıyor ve oyunlarda aynı FPS değerinde çalışıyorlar.
Şu an dikkat ettiğim iki detay var hiçbir şey değişmezken tema harici 36 GB boyutu artmış. Demek ki arkada bir şeylerle uğraşıyorlar. Windows 10 50 GB alan kaplarken 11, 86 GB'ye çıktı. Zira RAM kullanımı da biraz yükselmiş gibi geldi bana.

Tüm fikirleri okudum. Şimdi bir sorum olacak Windows 11 kuran kişilere Insider ile mi geldi? Yoksa ISO olarak mı kurdunuz?

Sızdırılan ISO'yu kurdum. Insider'a register yaptım bakalım resmî bir güncelleme gelecek mi?

Yerinizde olsam ISO kurmazdım ne olur olmaz diye. Yalnızca Insider'den kayıt olur beklerdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı