Windows 11 nasıl?

deGGa

Kilopat
1 hafta önce kardeşimin indirdiği dosyada bugün trojan virüsü bulmam ve her ne kadar Kaspersky ve Malwarebytes ile taramış olsam da hala şüpheliyim. Hazır böyle bir durum varken her şeyi sıfırlayıp sıfırdan Windows 11 kurmayı düşünüyorum. Geçemeye değer mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 hafta önce kardeşimin indirdiği dosyada bugün trojan virüsü bulmam ve her ne kadar Kaspersky ve Malwarebytes ile taramış olsam da hala şüpheliyim. Hazır böyle bir durum varken her şeyi sıfırlayıp sıfırdan Windows 11 kurmayı düşünüyorum. Geçemeye değer mi sizce?

Sizin kararınız ben geçtim pek farkı yok aslında.

Bozuk (!) kullanabilirsiniz ben beğendim kullanıyorum.

Tasarım anlamında değişiklik olması gerek animasyonlar işlemci ve ekran kartı kullanımını arttırabilir... Ama geçmeye değer.

4 GB RAM ve SSD niz yoksa yaklaşmayın ama geçmenizi gerçekten öneririm benim bilgisayarım da 4 GB RAM ve SSD var Windows 10 çok kasıyordu ancak Windows 11 daha az kasıyor ve tasarımı falan daha güzel. Ama size önerim Windows 11 her an sıkıntı çıkarabilir Allah'a şükür bana bir şey olmadı ama her an olabilir Windows 10 ISO dosyası yüklü bir USB bellek hazırlamanızı tavsiye ederim. Windows 11'e bir şey olursa direk Windows 10'a geri geçersiniz ardından gene isterseniz tekrardan Windows 11'e geçersiniz XD.

Geri
Yukarı