Windows 11 nasıl?

Aynı zamanda Windows 11'den memnun musunuz? Rahat kurabilirdiniz mi?
Memnunum. Beta kanalındaki 22000.xxx sürümü nihai sürüm olacak, ki şu an Release Preview kanalında da bu sürüm bulunmakta. Sistemim zaten destekliyor, o yüzden rahatça kurabildim:

Performans ve stabilite anlamında sorun yok, sadece Dosya Gezgini'nde arada ufak tefek takılmalar oluyor fakat yakında o da çözülecektir.

Bendeki problem şu.
Mesela WhatsApp desktop açık, Windows 10'da dosyayı sürükleyerek görev çubuğundaki WhatsApp simgesine götürdüğüm zaman WhatsApp tam ekran olup dosya gönderebiliyordum. Windows 11'de bu yok. Bu herkeste mi böyle yoksa bir ayar mı yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bendeki problem şu.
Mesela WhatsApp desktop açık, Windows 10'da dosyayı sürükleyerek görev çubuğundaki WhatsApp simgesine götürdüğüm zaman WhatsApp tam ekran olup dosya gönderebiliyordum. Windows 11'de bu yok. Bu herkeste mi böyle yoksa bir ayar mı yapmam lazım?

Görev çubuğuna sürükle bırak özelliği Windows 11'den kaldırıldı.

Bu konudan aylar sonra sonunda geçtim RTM sürümüne.

Hayırlı olsun😁😁😁😁😁😁😁.

Benim de 2 tane bilgisayarım var. İkisi de aynı model. Aldığım modellerde 8.nesil Intel işlemci olduğu için TPM 2.0'ı ve Secure Boot'u BIOS'dan açıp Windows 11 güncelleme yardımcısını kullanarak cihazların ikisini de aynı hafta Windows 11'e geçirdim.🥳🥳🥳

Hayırlı olsun😁😁😁😁😁😁😁.

Benim de 2 tane bilgisayarım var. İkisi de aynı model. Aldığım modellerde 8.nesil Intel işlemci olduğu için TPM 2.0'ı ve Secure Boot'u BIOS'dan açıp Windows 11 güncelleme yardımcısını kullanarak cihazların ikisini de aynı hafta Windows 11'e geçirdim.🥳🥳🥳

Hayırlı olsun sana da.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı