Windows 11 nasıl?

PentaGhostOffix

Picopat
Ben kurdum. Temiz kurulum yaptım. Hiçbir mavi ekran almadım. Oyun ve program kullanımlarımda sorun yaşamadım. Performans düşüşü de görmedim şu ana kadar. Dil konusunda bazı sekme başlıkları falan ingilizce kalmış. Bir de laptop ise full şarja gelince masaüstü gidiyor şarjdan çekip takmak gerekiyor. Benim bataryam arızalı olduğu için bu da sorun oluşturmuyor. Driver uyumsuzluğu yaşamadım. Günlük sistem olarak kullanıyorum aktif şekilde.

KS
KS
Galaxtus

Galaxtus

Centipat
Hepinize yanıtlar için teşekkürler ancak tam sürüm çıktı diye biliyorum. Yani en azından microsoft'un kendi sitesinde var :D

eenneess0

Decapat
Makaleler
1
Hepinize yanıtlar için teşekkürler ancak tam sürüm çıktı diye biliyorum. Yani en azından microsoft'un kendi sitesinde var :D
Bu linki diyorsanız burada ISO falan yok. Sadece Windows 11 hakkında bilgi vermişler.

kino

Kilopat
Makaleler
31
Gayet güzel ve yağ gibi akıyor hem de korsan kullanıyorum. ISO ile USB'ye kurup sıfırdan kurulum yaptım. Insider programına katılıp güncelleştirmeleri de aldım. En azından benim gibi TPM 2.0 destekleyen giriş seviyesi bir sistemin varsa sorun yaşayacağını düşünmüyorum.

Yukarı