Windows 11 ne zaman sorunsuz olur?

tonyalbert

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Windows 11 geçmeyi düşünüyorum fakat Photoshop gibi programlar kurulmuyor. Acaba ne zaman Windows 10 gibi olur? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11'i insider olarak kullanıyordum, final sürüm çıkınca temiz kurulum yaptım. Herhangi bir sorun yaşamadım.
AMD Ryzen 5 3600 işlemci + Sapphire RX 5500 XT ekran kartım var.

Windows 10'da sorun yaşamıyorsanız 11'de de yaşamazsınız. Pek fazla değişiklik yok zaten. Windows 10'un makyajlanmış hali gibi :)
Photoshop programını sanırım crackli kullanıyorsun. Eğer eski bir sürüm ise biraz daha güncel sürümleri yüklemeyi dene.

Yama yayınlanmadı diye biliyorum.
AMD işlemcileriyle ilgili bir bir yama yayınlandı fakat şuan sadece insider programına katılanlara açık ve onlar güncelleyebiliyor, herkese açık bir şekilde henüz yayınlanmadı yama, test aşamasında 22000.282 olarak google üzerinden ararsan detaylara ulaşabilirsin.

Windows 11'i insider olarak kullanıyordum, final sürüm çıkınca temiz kurulum yaptım. Herhangi bir sorun yaşamadım.
AMD Ryzen 5 3600 işlemci + Sapphire RX 5500 XT ekran kartım var.

Windows 10'da sorun yaşamıyorsanız 11'de de yaşamazsınız. Pek fazla değişiklik yok zaten. Windows 10'un makyajlanmış hali gibi :)
Photoshop programını sanırım crackli kullanıyorsun. Eğer eski bir sürüm ise biraz daha güncel sürümleri yüklemeyi dene.
Photoshop CS3 sorunsuz kullanıyorum.

Photoshop, Illustrator, Acrobat, Premiere'i şu an sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Bununla birlikte 3ds max, rhino, keyshot, zbrush hepsi problemsiz bir şekilde çalışıyor. Beklediğimden daha problemsiz bir geçiş yaptım. Sistemden sisteme fark ediyor olabilir. Benim tek canımı sıkan o kadar tasarım yönünde değişikliğe gidilmiş, hala yazıtipi kenarları anlamsız şekilde keskin. Göz yoruyor. Font işleme konusunda Apple'ın çok gerisindeler. Mactype kullanmaya devam ediyorum bu yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı