Windows 11 nereden indirilmeli?

341346

Hectopat
Makaleler
1
İleride belki yeni sistem toplarım diye USB belleğime Windows 11 indirmek istiyorum hazırda kalsın diye. İndireceğim dosya doğru mu?

1661363190788.png

ISO dosyasını indirip USB belleğe yazabilirsin. Yükseltme ile geçmek istersen yükseltme yardımcısını indir.

Hocam USB belleğe yazdıracağım fakat ekran böyle kaldı. Ne yapmam gerekir?

Senin sistemin Windows 11'i destekliyorsa hiçbirini tiklemene gerek yok. Özellikle 1. olanı tiklemene gerek yok.

1. seçenek, Windows 11 gereksinimlerini kaldırıyor.
2. seçenek, veri toplamasını kapatıyor, daha doğrusu gizlilik sorma ekranını geçiyor olması lazım.
3. seçenek, bu kullanıcınınkiyle aynı adı kullanarak yerel bir hesap ayarlayın diyor.
4. seçenek, şu an kullandığınız Windows'un bölgesine göre bölge gösterme yerini otomatik ayarlıyor ya da otomatik geçiyor olması lazım.

2 seçenek hakkında eminim ama diğer 3 ve 4'ü Google çeviri ile çevirdim.

Senin sistemin Windows 11'i destekliyorsa hiçbirini tiklemene gerek yok. Özellikle 1. olanı tiklemene gerek yok.

1. seçenek, Windows 11 gereksinimlerini kaldırıyor.
2. seçenek, veri toplamasını kapatıyor, daha doğrusu gizlilik sorma ekranını geçiyor olması lazım.
3. seçenek, bu kullanıcınınkiyle aynı adı kullanarak yerel bir hesap ayarlayın diyor.
4. seçenek, şu an kullandığınız Windows'un bölgesine göre bölge gösterme yerini otomatik ayarlıyor ya da otomatik geçiyor olması lazım.

2 seçenek hakkında eminim ama diğer 3 ve 4'ü Google çeviri ile çevirdim.
Ne yapmalıyım hocam. Şuan win11 kullanmak istemiyorum ileride artık ne zaman yeni PC alırsam?

@341346 yeni alacağın PC Windows 11'i destekliyorsa 1. seçeneği işaretlemene gerek kalmaz. Eğer Windows 11 desteklemediği halde kuracaksan 1. seçenek tikli olsun. Diğerlerini yazmıştım, kendine göre belirleyebilirsin.

Geri
Yukarı