Windows 11 OEM key yasal mı?

Ripex

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bildiğiniz gibi elektronik aletlerin fiyatları bayağı bir uçtu bu yüzden bende daha uygun olduğu için FreeDOS bir bilgisayar aldım. Sağlam lisanstan OEM key almayı düşünüyorum. Yasal değil diyorlar ceza olma ihtimali falan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ceza olma ihtimali yok diye düşünüyorum, her ne kadar ucuza satılan lisanslar orijinal olmayabiliyor. Yine de korsan kullanmaktan iyidir. Windows 11 diye satılan lisans, Windows 10 lisansı bu arada. Windows 11 lisansı daha pahalıysa Windows 10 lisansı alın. :)

Arkadaşlar merhaba bildiğiniz gibi elektronik aletlerin fiyatları bayağı bir uçtu bu yüzden bende daha uygun olduğu için FreeDOS bir bilgisayar aldım. Sağlam lisanstan OEM key almayı düşünüyorum. Yasal değil diyorlar ceza olma ihtimali falan var mı?

Kk yasal değil ama sana bir şey olmaz herkes indiriyor zaten.

Sağlam lisans iyidir. Lisansların hepsi gerçek. Fakat Microsoft'a göre bu yasal değil. Ama ceza durumları da yok. Eski Windows anahtarlarını yeniledikleri için iptal olma durumları da yok. Sadece herhangi bir sorunda Microsoft destek ile görüşemeyeceksiniz. Çok da önemli değil. Sosyalde yazarak daha rahat çözersiniz.

Ceza olma ihtimali yok diye düşünüyorum, her ne kadar ucuza satılan lisanslar orijinal olmayabiliyor. Yine de korsan kullanmaktan iyidir. Windows 11 diye satılan lisans, Windows 10 lisansı bu arada. Windows 11 lisansı daha pahalıysa Windows 10 lisansı alın. :)
Evet hocama katılıyorum ben Windows 11 anahtarına 115 TL verdim ama 10 anahtarları da aynısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı