Windows 11 oturum açıldıktan sonra siyah ekran

Daha fazla  
Merhabalar, iyi forumlar. Bilgisayarı açıp Windows'a giriş yaparken hiçbir sıkıntı olmuyor. Ama giriş yaptığımda ise masaüstü siyah bir şekilde kalıyor. Fotoğrafı aşağıda bırakıyorum.
  • CPU: AMD Ryzen 5 3500U.
  • Ekran kartı: AMD Radeon Vega 8 with 3500U.
  • RAM: 8 GB (2 GB'ı Vega 8 kullanıyor)
  • Not: Windows 11 Home orijinal ve günceldir.

16425802013683997011566923470686.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunu atlatabildiyseniz sıkıntı yok ama atlamadıysanız CMD'yi yönetici olarak çalıştır ve sfc /scannow komutunu yaz ve bekle eğer her zaman olursa formata kadar yolu var.

Hocam ne demek ama geri yükleme deneyebilirsiniz bence.
Sorunu atlatabildiyseniz sıkıntı yok ama atlamadıysanız CMD'yi yönetici olarak çalıştır ve sfc /scannow komutunu yaz ve bekle eğer her zaman olursa formata kadar yolu var.
Denedim bayağı bir videolara baktım girmedigim site kalmadı en sağlıklısı format olduğuna karar verdim. (Laptop da iyice sapıtmaya başladı.) Ve Windows 10'a geçeceğim. Tekrardan yardımlarınız için çok teşekkürler.

Denedim bayağı bir videolara baktım girmedigim site kalmadı en sağlıklısı format olduğuna karar verdim. (laptop da iyice sapıtmaya başladı.) Ve Windows 10'a geçeceğim. Tekrardan yardımlarınız için çok teşekkürler.

Bencede Windows 10'a geçin bende geçmeyi düşünüyorum SSD alınca tekrar 11'e formatlayacağım.

Geri
Yukarı