Windows 11 oyunlarda FPS arttırır mı?

mertkcr111

Decapat
Daha fazla  
RAM
PNY XLR8 Gaming EPIC-X RGB 32GB 3600MHz
SSD veya HDD modeli
Samsung 1TB 970 EVO PLUS NVMe M.2 SSD
Ekran kartı
RTX 3060 V2 OC Edition 12GB
Anakart
B560M-P SL
İşlemci
i5 11400F
İyi günler. Windows 11 kurup kurmamak arasında kaldım kurarsam hata yapmış olur muyum ve oyunlarda FPS düşüşü/artışı gibi şeyler görür müyüm?

Son düzenleme:
İyi günler. Windows 11 kurup kurmamak arasında kaldımç kurarsam hata yapmış olur muyum ve oyunlarda FPS düşüşü/artışı gibi şeyler görür müyüm?

Hocam daha Windows 11 daha oturmadı düşüşde olabilir artış da şansa kalmış. Benim önerim Windows 11 Windows 10 gibi olana kadar kullanmayın.

İyi günler. Windows 11 kurup kurmamak arasında kaldımç kurarsam hata yapmış olur muyum ve oyunlarda FPS düşüşü/artışı gibi şeyler görür müyüm?
Ben windows update ile geçtiğim halde valorantta -90 fps gibi ciddi bir düşüş gördüm performans için win10 daha iyi bana göre ama sorun yaşamayanlarda var.

DirectX 12'de FPS'yi düşük görebilirsiniz fakat FPS yüksek gibi akıcı oynarsınız yani fena değil derim.

Ben Windows Update ile geçtiğim halde Valorant'ta -90 FPS gibi ciddi bir düşüş gördüm performans için Windows 10 daha iyi bana göre ama sorun yaşamayanlarda var.

Tabii siteme göre değişir her sistem buna iyi tepki vermeyebilir bence 10 da kal şimdilik.

Hocam daha Windows 11 daha oturmadı düşüşde olabilir artış da şansa kalmış. Benim önerim Windows 11 Windows 10 gibi olana kadar kullanmayın.

Bende öyle düşünüyorum aslında ama dediğim gibi indirip pişmanda olmak istemiyorum tamamen şans işi sanırım çoğu kişi öyle diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı