Windows 11 Partition silmeden sonra boot etmiyor

Laggody

Centipat
Daha fazla  
RAM
3.5 GiB
SSD veya HDD modeli
Kingston A400 240 GiB
Ekran kartı
APU
Öncelikle merhaba, bir konu danışmak istiyorum sizlere;

Bilgisayara Windows 11 kurmuştum kurulumda "Windows disk 0 bölüm 0'a kurulamaz daha fazla bilgi için tıklayınız" hatasını aldıktan sonra çözüm araştırmalarına başladım. Shift+F10 tuşlarıyla CMD açıp yeni aldığım SSD sürücüden 7000 Mib'lik bir alan bölüp biçimlendirip, harf atayıp kurulum yapmaya çalıştığım USB stickteki verileri xcopy komutu ile o 7GB'lık bölüme yazdırıp oradan kurulum yapmam söylendi. Denileni yaptım ve kurulumu tamamladım her açılışta "Windows 11 mi yoksa Windows setup mı?" diye sorduğundan o oluşturduğum bölümü silmek istedim. Kurulum işlemini 2 kere tamamladım, bölümü 2 kurulumda da sildim ve büyük ihtimal bootmgrden kaynaklanıyor. Sildikten sonra boot etmeyi denediğimde siyah ekran ve öncelikten dolayı yanıt alamayınca makine beni bir sonraki disk olan CD/ROM'dan boot etme yoluna götürüyor. Artık 1 kuruluma daha dayanamayacağım Windows dosyaları duruyor çalışabilecek halde ama size soruyorum bir öneriniz var mıdır? Bootmgr rescue falan etmeye mi uğraşmalıyım ya da grup falan kurup halletmeli miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı