Windows 11 PC yavaşlatır mı?

Allah Allah bugüne kadar belki 50 belki 100 kere desteklenmeyen sistemlere dahil format ile kurdum neden Windows 10'dan daha hızlı acaba. Önyargılarınızı kırın artık. Stabilite konusunda değişen pek bir şey olmaz altyapı aynı.

Ön yargı mı? Neden bahsediyorun acaba? Deneme yaparak söylüyorum sıfırdan Lite sürüm bile kurdum fakat daha açılmaya başlamadan kasılma ve donmalar başlıyor. Kaldı ki GTA 5 Valorant gibi oyunları çok rahat oynatabilen bir makine.

Ön yargı mı? Neden bahsediyorun acaba? Deneme yaparak söylüyorum sıfırdan Lite sürüm bile kurdum fakat daha açılmaya başlamadan kasılma ve donmalar başlıyor. Kaldı ki GTA 5 Valorant gibi oyunları çok rahat oynatabilen bir makine.

Bende neden kasma donma yok?
Genel konuşmayınız. Sadece sizde olan olaylar herkeste olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sistem özellikleri nerede? Oynanmış sürümleri kurarsanız tabii sorun yaşarsınız çok normal. Bende neden olmuyor dediğim gibi işim gereği 100'e yakın sil-yükle yaptım? Tek tek yazayım mı hangi sistemlerde denedim diye?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye GTA 5 ve Valorant'ı oynayabiliyor olmanız sisteminizin çok iyi olduğunu göstermez bence. TPM 2.0 desteklemediği için ben Windows 11'e geçiş yapamadım fakat çevremde geçen arkadaşlarım var ve memnun olduklarını söylüyorlar.

@Soft Donanım yine de geçiş yapmayı planlamıyorum. En saçma hata gelir beni bulur falan uğraşmayayım sonra. Sistemim desteklediği vakit formatlayıp geçerim.

Format ile geçerseniz emin olun sorun yaşamazsınız. Yükseltmeyi bende tavsiye etmiyorum çünkü çok denedim hep sorun çıkarmakta.

Windows 7'den sonra yamadan başka bir şey olmadığını biliyorum. Yazılımcılıkta en ufak ekleme bile bir sürü hataya sebep olabilir. Çok çok azda abartı oldu sanki.

Geri
Yukarı