Windows 11 Pro Dijital Lisans Anahtarı Önerisi

fdman

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Windows 11 Pro yüklü cihazımı kolay ve ucuz yoldan etkinleştirmek istiyorum. Retail ve OEM'in hangisi daha mantıklı ve siz hangi keyi önerirsiniz? Önerdiğiniz satıcılar var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Windows 11 Pro yüklü cihazımı kolay ve ucuz yoldan etkinleştirmek istiyorum. Retail ve OEM'in hangisi daha mantıklı ve siz hangi keyi önerirsiniz? Önerdiğiniz satıcılar var mıdır?
windows 11 diye bir key yok... windows 10 key alıp etkinleştirebilirsin.

not: windows 11 diye satılanlar tamamen palavra... Yüksek fiyat yazıyorlar. Bilgin olsun.

Bunu alınca Microsoft'ta hiçbir faydası yok sadece badem bıyıklı satıcılar :) kar edecek önerim size Microsoft'tan almanız.

Hocam ben RETAİL öneririm. Kendime ve 4-5 kişiye de bu siteden aldım ve hiç sorun yaşamadım.
Tabi Windows 10 lisansı da alabilirsiniz 11 için de kullanılabiliyor.
Ayrıca şu konudan Windows Key'leri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hocam ben RETAİL öneririm. Kendime ve 4-5 kişiye de bu siteden aldım ve hiç sorun yaşamadım.
Tabi Windows 10 lisansı da alabilirsiniz 11 için de kullanılabiliyor.
Ayrıca şu konudan Windows Key'leri hakkında bilgi alabilirsiniz.
Bunu alacağına arkadaş Crack'lese daha iyi korsana destek vermiyorum ama zaten çoğu siteyi crack siteleri işletiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı