Windows 11 Pro Dijital Lisans Anahtarı Önerisi

Hocam ben RETAİL öneririm. Kendime ve 4-5 kişiye de bu siteden aldım ve hiç sorun yaşamadım.
Tabi Windows 10 lisansı da alabilirsiniz 11 için de kullanılabiliyor.
Ayrıca şu konudan Windows Key'leri hakkında bilgi alabilirsiniz.
Bu fiyat aldatmacalı.
Aldığınızda Win 7-8-10 anahtarı verilecek ve siz bu anahtar ile etkinleştireceksiniz.

İnceleyin. Aynı anahtarlar farklı fiyatla satılıyor sırf Win 11 adı konularak. Halbuki üstte belirttiğim gibi durum var. Win 11 anahtarı diye bir anahtar yok.

1662491209700.png

1662491228398.png

Yorum ve bilgilere bakarak ucuz yerden alabilirsiniz.

Bu fiyat aldatmacalı.
Aldığınızda Win 7-8-10 anahtarı verilecek ve siz bu anahtar ile etkinleştireceksiniz.

İnceleyin. Aynı anahtarlar farklı fiyatla satılıyor sırf Win 11 adı konularak. Halbuki üstte belirttiğim gibi durum var. Win 11 anahtarı diye bir anahtar yok.

Eki Görüntüle 1509663

Eki Görüntüle 1509664

Linkteki ürünü almak zorunda değil, ayrıca belirttim zaten Windows 10 keyi alabilirsiniz şart değil aynı işi görüyor diye.

Bu fiyat aldatmacalı.

Eki Görüntüle 1509663

Eki Görüntüle 1509664

Hocam Windows 11 anahtarı yok demeyi bırakın. Yanlış bir cümle kuruyorsunuz. Windows 11 anahtarını şuan sadece Microsoft satıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı