Windows 11 Pro key nereden alınır?

Başlıkta belirtilmemiş bende Microsoft'un resmi web sitesi yazdım.

Kardeşim sen niye karışıyorsun tavsiyede bulundum ben benim 2 bilgisayardaki lisansta zaten sağlamlisanstan.

O zaman neden Microsoft diyorsun? Aldığın yeri söyle tecrübelerini aktar geç öyle değil mi?

Tamam aynı yere geliyoruz işte arat internette yüze yakın konu var bu 5+5=10 sorusunun cevabı kesin bilinmesine rağmen ayrıca sormakla aynı şey.
Hocam başlıkta nereden alınır yazmış fakat uyguna arıyor. Oda biliyor microsoftun sitesinden alınabileceğini.

Hocam başlıkta nereden alınır yazmış fakat uyguna arıyor. Oda biliyor microsoftun sitesinden alınabileceğini.
Ayrıca yazsın o zaman konu içine gerisi beni ilgilendirmez başlıkta yazmadığı içinse ben gene Microsoft'un resmi web sitesi diyip çıkacağım hadi görüşürüz.

Arkadaşlar sağlam lisanstan aldım Windows 11 Pro key oldukça uygun bir fiyata gerilmenize gerek yok açmayız konu olur biter. İyi günler.

Aldım patlarsa sorun değil zaten çok uygun bir fiyat. :)

Arkadaşlar sağlam lisanstan aldım Windows 11 Pro key oldukça uygun bir fiyata gerilmenize gerek yok açmayız konu olur biter. İyi günler.

Patlamaz. Ben 19 TL'ye almıştım çok iyi hatırlarım.

Yalnız Windows 11 24H2 ile çok şey değiştirecek bu lisansların çalışıp çalışmayacağını 24H2 gelince göreceğiz. 😁

Yalnız Windows 11 24H2 ile çok şey değiştirecek bu lisansların çalışıp çalışmayacağını 24H2 gelince göreceğiz. 😁

Sorun değil dostum 6K vermekten iyidir 240 liranın peşine düşülürmü tartışılır. Sonuçta Microsoft'dan değil farklı bir satıcıdan alıyoruz. :)

Patlamaz. Ben 19 TL'ye almıştım çok iyi hatırlarım.

Aldığım lisans bu.

Sorun değil dostum 6K vermekten iyidir 240 liranın peşine düşülürmü tartışılır. Sonuçta Microsoft'dan değil farklı bir satıcıdan alıyoruz. :)

Aldığım lisans bu.

İyi Allah'tan gidip tek kullanımlık keyden almamışsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı