Windows 11 Pro OEM key nereden alınmalı?

Hocam ucuza satın almak internete beleş key yazmakla aynı. İkisi de kaçak. Ucuza aldığınız yerler de 5200 liralık Windows Pro keyini toptan aldık deyip 100 liraya falan satıyorlar. Kim 5200 liralık ürünü toptan alıp 100-150 liraya satabilir? 1 milyar adet falan mı aldı da o kadar ucuza geldi? Ayrıca hiçbir dijital ürün toptan alınmaz ve öyle "toptan" alınıyor diye indirim uygulanmaz.

Hocam onlar Windows 7 keyleri olduğu için diye biliyorum. Windows 7 keyleri Windows 10 ve 11 de çalışıyor.

Bu ikisinin farkı nedir hocam peki

Ucuz olan telefonla doğrulama gibi şeylere sokuyor. Ben de ondan almıştım biraz uğraştım ama şu an sorun yaşamıyorum.

bu ikisinin farkı nedir hocam peki
hocam ucuz olan tek seferlikmiş de o sitede oem yok sanırım retial var.Ondan alsam sorun yaşar mıyım?
Hocam ucuza satın almak internete beleş key yazmakla aynı. İkisi de kaçak. Ucuza aldığınız yerler de 5200 liralık Windows Pro keyini toptan aldık deyip 100 liraya falan satıyorlar. Kim 5200 liralık ürünü toptan alıp 100-150 liraya satabilir? 1 milyar adet falan mı aldı da o kadar ucuza geldi? Ayrıca hiçbir dijital ürün toptan alınmaz ve öyle "toptan" alınıyor diye indirim uygulanmaz.
hocam haklısında serverlara falan bağlanıyor dedikleri için öyle yapmak istedim:/

Ucuz olan telefonla doğrulama gibi şeylere sokuyor. Ben de ondan almıştım biraz uğraştım ama şu an sorun yaşamıyorum.
pahalı olanı alayım mı retial diyor ama

İnternetten key bulup atayım mı bir tane yani. Dd.

Sıkıntı yaşatır mı ileride.

Tek seferlik yazmışlar açıklamasında ondan dedim.

Retail ileride sıkıntı yaşatmaz ben aldım ocaktan beri kullanıyorum güncellemelerde olsun hiçbirşeyde sorun çıkarmadı ama anakart değişiminde nadiren gidebiliyor ben anakartı değiştirdiğim zaman gitmişti.

İnternetten key bulup atayım mı bir tane yani. .dd
Yani hocam, ben gidin alın demem. Ban man yerim şimdi. Yasadışı falan der geçerim. Sizin yapacaklarınıza da karışamam. Sizi kontrol edemem.

Retail ileride sıkıntı yaşatmaz ben aldım ocaktan beri kullanıyorum güncellemelerde olsun hiçbir şeyde sorun çıkarmadı ama anakart değişiminde nadiren gidebiliyor ben anakartı değiştirdiğim zaman gitmişti.
Retail keyler 1 kere girildi mi ve kurulumda Microsoft hesabı da girildi mi lisans Microsoft hesabına kaydoluyor. Ben her formattan sonra "Ürün anahtarım yok" deyip Microsoft hesabımı giriyorum ve Windows etkinleşiyor.

Geri
Yukarı