Windows 11 Pro OEM key nereden alınmalı?

Yani hocam, ben gidin alın demem. Ban man yerim şimdi. Yasadışı falan der geçerim. Sizin yapacaklarınıza da karışamam. Sizi kontrol edemem.

Retail keyler 1 kere girildi mi ve kurulumda Microsoft hesabı da girildi mi lisans Microsoft hesabına kaydoluyor. Ben her formattan sonra "Ürün anahtarım yok" deyip Microsoft hesabımı giriyorum ve Windows etkinleşiyor.
Benim hesabıma da bağlanmış zaten.

Galiba Microsoft hesabına bağlanıyordu retial key ama garanti edemem.
Bağlanıyor.
1693350025208.png

Hocam yeni key olunca Microsoft veriyorsa daha iyi daha sağlam olmaz mı bir de hangi uygulamayı falan indirtiyor?

Sağlamlık farkı yok satılan keyler de zaten Microsoft'un. Uygulama indirmiyorsunuz, keyi girdikten sonra hata verince pintipin ile iletişime geçince sizi yönlendiriyorlar, birkaç doğrulama falan yapıyorsunuz. İşlem 10 dakika sürüyor ancak pintipin maile 1 gün sonra dönebilir.

Sağlamlık farkı yok satılan keyler de zaten Microsoft'un. Uygulama indirmiyorsunuz, keyi girdikten sonra hata verince pintipin ile iletişime geçince sizi yönlendiriyorlar, birkaç doğrulama falan yapıyorsunuz. İşlem 10 dakika sürüyor ancak pintipin maile 1 gün sonra dönebilir.
Anladım
Herkese teşekkürlerimi sunuyorum iyi geceler diliyorum

@Bestty selam hocam.Bu siteye kredi kartını verince bir sorun yaşamam değil mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı