Windows 11 RAM kullanımı boşta 6 GB oluyor

• Konuyu başlatan ckctv
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 283
Arkadaşlar Windows 11 RAM kullanımı boşta iken 6 GB civarı oluyor ben de bu yüzden Windows 10 kullanmaya devam edeyim diyorum. Oyunlarda Windows 10 ile arasında RAM kullanımı daha fazla örnek verecek olursam, GTA 5 FiveM girince Windows 10 11 GB RAM kullanırken 11 18.5 RAM kullanıyor siz ne düşünüyorsunuz? 32 GB RAM takılı bilgisayarımda.

Format sonrası bende kullanım bu sekilde;

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    552,2 KB · Görüntüleme: 20
  • 2.png
    2.png
    23 KB · Görüntüleme: 18
  • 3.png
    3.png
    23,6 KB · Görüntüleme: 19
  • 4.png
    4.png
    25,6 KB · Görüntüleme: 15
  • 5.png
    5.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 23
Umarım gelir.

Devam ederim kullanmaya Windows 7 desteği sonlandı Steam daha yeni desteği kesti Windows 10'da 7 8 sene rahat kullanılır.

500-600GB oyun olmasa muhtemelen Windows 10'a geri dönerdim fakat Windows 11 daha hızlı fakat teknik sorunlar oluyor o kötü.

W11'e yeni geçtim gözüme ilk takılan widgetlar. Isteğe göre açıp kapamamıza izin verilmeliydi.

Görev çubuğu ayarlarından kapatabiliyorsunuz ancak hala kaynak kullanıyor.
Bunun için web Experience Pack'i kaldırmanız gerekiyor. Adımları internette var.

Görev çubuğu ayarlarından kapatabiliyorsunuz ancak hala kaynak kullanıyor.
Bunun için web Experience Pack'i kaldırmanız gerekiyor. Adımları internette var.

Yok kaldırma gereği duymadım gereksiz aklıma gelen ilk şeyi söyledim. Bunun gibi bir dolu özellik vardır gibime geliyor. Benim açımdan tek pozitif tarafı cihazın sıcaklık durumu 70 derecenin üstüne çıkmamaya başladı oyunda.

Geri
Yukarı