Windows 11 RAM kullanımı normal mi?

Terrlian

Decipat
1661853667679.png

Bu RAM kullanımı iyi mi? Ve benim kaç adet boş RAM yuvam var 4 tane mi?

Hangi programların bellek kullandığını gösterirsen daha iyi analiz yapabiliriz. Windows 11, Windows 10'a göre biraz daha fazla RAM kullanır. Yani şu an Firefox açık, Firefox zaten genel olarak çok RAM kullanıyor. Bana anormal gelmedi.

Hangi programların bellek kullandığını gösterirsen daha iyi analiz yapabiliriz. Windows 11, Windows 10'a göre biraz daha fazla RAM kullanır. Yani şu an Firefox açık, Firefox zaten genel olarak çok RAM kullanıyor. Bana anormal gelmedi.

Öncelikle teşekkürler. Oynadığım oyunlardan başlarsak;

Max Payne 3 500 ile 525 arası (son ayarlarda)

Roblox 500 ila 600 arası.

GTA 4 galiiba 1.3 GB idi.

Firefox'ta rahat 600 700 kullanıyor.

Öncelikle teşekkürler. Oynadığım oyunlardan başlarsak;

Max Payne 3 500 ile 525 arası.

Roblox 500 ila 600 arası.

GTA 4 galiiba 1.3 GB idi.

Firefox'ta rahat 600 700 kullanıyor.

Bu ekran görüntüsünü atarken o oyunları mı oynuyordunuz? Yoksa sadece Firefox mu açıktı? (Görsele tekrar baktım ve anladım, sadece Firefox açıkmış.) Görev Yöneticisi'nden bellek kısmını üste çekip ekran görüntüsü atabilir misiniz? Oynadığınız oyunlar için 4 GB RAM yeterli bu arada.

Adsız.png

Bu ekran görüntüsünü atarken o oyunları mı oynuyordunuz? Yoksa sadece Firefox mu açıktı? (görsele tekrar baktım ve anladım, sadece Firefox açıkmış.) Görev Yöneticisi'nden bellek kısmını üste çekip ekran görüntüsü atabilir misiniz? Oynadığınız oyunlar için 4 GB RAM yeterli bu arada.

Eki Görüntüle 1500798

Firefox açıktı sadece.

Firefox açıktı sadece.
Zaten Gta 4 bitirdiğim için mp3 de sıkıldğımdan dolayı silmiştim şuanlık sadece roblox var

Bu ekran görüntüsünü atarken o oyunları mı oynuyordunuz? Yoksa sadece Firefox mu açıktı? (görsele tekrar baktım ve anladım, sadece Firefox açıkmış.) Görev Yöneticisi'nden bellek kısmını üste çekip ekran görüntüsü atabilir misiniz? Oynadığınız oyunlar için 4 GB RAM yeterli bu arada.

Eki Görüntüle 1500798

İsterseniz sadece Roblox açıkken Görev Yöneticisi'nin genelinden fotoğraf atabilirim.

İsterseniz sadece Roblox açıkken Görev Yöneticisi'nin genelinden fotoğraf atabilirim.

Gerek yok. Benim amacım, gereksiz hizmet veya uygulama açık olup olmadığını görmekti.

Geri
Yukarı