Çözüldü "Windows 11 resmi açıklaması" hakkında

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DeGaston

Hectopat
Makaleler
2
Dün saat 12 civarlarında düzenlenmiş sözde "resmi açıklama".

c037c32b-9ade-45b5-902a-ad40aa40faba.jpg

Bu şekilde bir yazı eklenmiş. Bu linki paylaşıp hâlâ inanmayanlara duyurulur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dostum, Windows 11 gelecek işte kanıtlar;
  1. Satya Nedella 24 Haziranda yeni Windows gelecek dedi.
  2. 24 Haziranda ki etkinliğin kapak resmindeki 11 gölgesi Windows 11'e işaret
  3. Windows'un YouTube'da paylaştığı Windows başlangıç sesleri videosu tam 11 dakika
  4. Windows 11'in sızan sürümünden sonra Microsoft Twitter hesabında "Bu daha başlagnıç her şey 24 Haziranda" dedi
  5. Microsoft'un 24 Haziran'daki etkinlik saati sabah 11 de
  6. Ve Oradaki eski gönderi
Herkes ters cevap vermiş de, bu konuyu paylaşan arkadaş Windows 11'e hâlâ inanmayıp bu linki atanlara karşı bir şey söylemiş. Yanlış anlamışsınız sanırım.

"Bu şekilde bir yazı eklenmiş. Bu linki paylaşıp hâlâ inanmayanlara duyurulur."
Hocam tek anlayan sizsiniz burada teşekkürler 🤩
Kasım 27, 2020 diyor. Hiç mi okumanız yok?
Hâlbuki ilkokulda Türkçe dersi dersi görseydin okuduğunu anlama yeteneğin olurdu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tek anlayan sizsiniz burada teşekkürler 🤩

Hâlbuki ilkokulda Türkçe dersi dersi görseydin okuduğunu anlama yeteneğin olurdu.
Pekala bu kadar kızmana gerek yok bir hata yaptım özür dilerim. Kabalık bende, çünkü güncellendiğine dair tarihi görememiştim bu yüzden kusura bakmayın.

Pekala bu kadar kızmana gerek yok bir hata yaptım özür dilerim. Kabalık bende, çünkü güncellendiğine dair tarihi görememiştim bu yüzden kusura bakmayın.
Hocam herkes anlamadan kızgın atınca sinirlendim doğal olarak. Amacım bilgi vermekti böyle tepki beklemiyordum :( Şaşkınlığımı sizden çıkarmış gibi oldum özür dilerim ben de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı