Windows 11 ses gecikmeli geliyor

xNevermore

Hectopat
Windows 10'dan 11'e yeni baştan kurulum ile geçtim driverları yükledim ancak sistemden ses gelmesi gereken bir eylem yaptığım zaman(video izlemek, şarkı dinlemek) ses ilk 3 saniye gelmiyor ve sonrasında gelmeye başlıyor. Videoyu durdurup tekrar başlattığım zaman ses geliyor ancak videoyu durdurup 1-2 dakika bekleyip videoyu devam ettirdiğim zaman yine aynısı oluyor.

Güncellemeleri yaptınız mı? Ayrıca ses driveri Windows 11 uyumlu mu?

@xNevermore Yüklediğiniz sürücüyü kaldırın. Windows Update'i açın güncelleştirmeleri denetle butonuna basın daha sonra Windows Update otomatik sürücüyü bulacaktır. Bir de öyle deneyin.

@xNevermore Yüklediğiniz sürücüyü kaldırın. Windows Update'i açın güncelleştirmeleri denetle butonuna basın daha sonra Windows Update otomatik sürücüyü bulacaktır. Bir de öyle deneyin.
sildim update kendisi tekrar yükledi dediğiniz gibi ancak sorun hala çözülmedi ve benim sildiğim sürümün aynısını yükledi.
Bu arada sürücü de bu

Ekran Görüntüsü (4).png

Son düzenleme:
Hocam o zaman bilemiyorum diğer arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Geri
Yukarı