Windows 11 ses sürücülerini izinsiz yüklüyor

silentka

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, birkaç gündür ses sorunu ile uğraşıyorum bu sorun yazılımsal bir sorun çünkü Windows 11 yüzünden olduğunu düşünüyorum. Güncellerken ses sürücüsü kurmasıyla başladı ve ses gitti sonrası klasik ben kaldırıp Acer'in kendi sitesindeki sürücüyü kurdum ve sorun düzeldi. Kullandım her şey güzel ancak günler sonra tekrar kurdu ve sesleri tekrar bozdu. Bu sefer tekrar kaldırıp kurmak istediğimde artık ses gelmiyordu. Şu anda bilgisayarım ses vermiyor ben gerçekten çok tükendim DDU ile ses sürücüsü kaldırıp tekrar kurmayı bile denedim ne yaparsam yapayım ses alamıyorum. Bana yardım edin ben recovery denedim o da olmadı. Bilgisayarımda dosya oluşturdu ve işe yaramıyor. Onu nasıl kaldıracağımı da bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada cihaz Acer Nitro AN515-58pt

Cihazı kaldırıp sürücüüyü kurmayı deneyin bir de.
Denedim yine olmadı

Tekrar selam Aygıt Yöneticisi'nden cihazı sildim sonrasında cihaz ekleme bölümünden sürücünün olduğu klasörü seçip bekledim uzun bir beklemenin ardından 2 OEM kurduğunu söyledi ancak ses gelmemeye devam ediyordu bende yeniden başlatmak istedim belki düzelir diye ve şu anda ses gelmeye başladı 5 hafta boyunca güncellemeleri duraklattım zaman azaldıkça bunu yükselteceğim Windows 11'den nefret ediyorum.

Son düzenleme:
Hocam aynısını ben ekran kartında yaşıyordum eski driver kuruyordu. O güncelemenin gelmesini bir uygulama ile duraklatmışdım. Onu bulursam size haber veririm.

Sürücüyü güncelleştirdikten sonra aygıt yöneticisinden “eski sürüme dön” seçeneği ile dönün, bence bozuk sürücüyü de raporlayın.

Merhaba onu kurdum ama ben anlamadım nasıl ayarlayacağımı.

Güncellemeyi seçip.

1696427274244.png

Tuşuna basmanız gerekli.

Dosya Ekleri

• 1696427248343.png
    1696427248343.png
    736 bayt · Görüntüleme: 13

Yeni konular

Geri
Yukarı