Windows 11 sıfırlama menüsü açılmıyor ve siyah ekranda kalıyor

Daha fazla  
Merhaba. Ben, bundan 2 gün önce BIOS güncellemesi yapmak istedim. Her şeyi hazırladım, USB, güncellemek için lazım olan dosya vesaire. Tam BIOS güncellemesi yapacakken bilgisayar kapandı bekledim biraz belki BIOS'tan kaynaklıdır diye ama yaklaşık bir 10 dakika cevap vermeyince ben açtım açınca siyah ekran verdi bende bu sorunu BIOS pilini çıkartıp takmakda buldum ve ise yaradı. Ama söyle ki şimdi BIOS'a girmek istediğim zaman BIOS siyah ekranda kalıyor ve ekran kartım yanıt vermiyor bende söyle bir şey denemek istedim CTRL + alt + del tuşları ile bir menü açtım ve alt taraftan yeniden başlat tuşuna basarken bir yandan da Shift tuşuna basıyordum ve sıfırlama ekranına ulaşmak istiyordum ama aynı şekilde siyah ekranda kaldı ve yeniden başlatmam gerekti.

Sistem gereksinimlerim.

• GPU: AMD Radeon 580X.
  • CPU: AMD 2600.
  • 16 GB RAM.

Yardım edin.

Anakart modelimi hatırlamıyorum telefondan yazıyorum forumu.

Sürekli bas çek spam atar gibi.
tamamdır şimdi deniyorum

Sürekli bas çek spam atar gibi.
denedim ama yine siyah ekranda takıldı monitörümün ışığı normalde açıkken mavi yanar ama o siyah ekran açıkken sarı yani kapalı duruma geliyor büyük ihtimal ile BİOS'um gitti en baştan yükletmem gerekecek bide sıfırlama menüsüne girmek istediğim zaman da aynı hata oluyor bilgisayarı sıfırlayayım dedim belki düzelir diye ama yararı olmadı siyah ekranda kalıyor

Son düzenleme:
Tamamdır şimdi deniyorum.

Denedim ama yine siyah ekranda takıldı monitörümün ışığı normalde açıkken mavi yanar ama o siyah ekran açıkken sarı yani kapalı duruma geliyor büyük ihtimal ile BIOS'um gitti en baştan yükletmem gerekecek.
BIOS yüklenen bir şey değil hocam maalesef bilgisayarın çalışması daha garip ama.

BIOS yüklenen bir şey değil hocam maalesef bilgisayarın çalışması daha garip ama.
vallaha bilgisayar açılırken BİOS pilini çıkartıp taktım açılmaya devam etti qweqwe

hatta normalde pc açılırken MSİ logosu çıkardı ekranda ama artık o da çıkmıyor

Vallaha bilgisayar açılırken BIOS pilini çıkartıp taktım açılmaya devam etti qweqwe.

Hatta normalde PC açılırken MSI logosu çıkardı ekranda ama artık o da çıkmıyor.
Adımları dener misiniz?
Screenshot_2024-04-22-01-04-30-521_com.android.chrome-edit.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı