Çözüldü Windows 11 şifresi kaldırılınca Microsoft ile oturum açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ege kck

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Acemi Yazılımcı
Ben şifremi kaldırmak istiyorum kaldırıyorum fakat bu sefer de Microsoft hesabımın şifresi ile giriş yaptırıyor ben bunu istemiyorum. Direkt olarak bilgisayar açılsın istiyorum yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Zaten öyle yapıyorum, PIN'i kaldırıyorum. Fakat bu sefer giriş ekranında Microsoft şifrem ile giriş yapmamı istiyor.

Bilgisayardaki hesabım Microsoft hesabı. Ondan olabilir mi?
Evet, ondan kaynaklı. Microsoft hesabınızı yerel hesaba çevirin, sorun çözülecektir.
Ben şifremi kaldırmak istiyorum kaldırıyorum fakat bu sefer de Microsoft hesabımın şifresi ile giriş yaptırıyor ben bunu istemiyorum. Direkt olarak bilgisayar açılsın istiyorum yardımcı olur musunuz?

Maalesef kaliden şifremi kaldırınca bende de öyle oldu ben Windows 10 da yapmıştım galiba bu hacklenmeye karşı bir önlem.

Windows ayarlarından ise pini kaldır deyin hocam.

Kali Linux =Debian tabanlı penetrasyon ve etik hackerlik için özel olarak yapılmış bir işletim sistemidir.

Zaten öyle yapıyorum kaldırıyorum fakat bu sefer giriş ekranında Microsoft şifrem ile giriş yapmamı istiyor.

Bilgisayardaki hesabım Microsoft hesabı ondan olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten öyle yapıyorum kaldırıyorum fakat bu sefer giriş ekranında Microsoft şifrem ile giriş yapmamı istiyor.

Bilgisayardaki hesabım Microsoft hesabı ondan olabilir mi?

Sanmıyorum hocam ayarlara iyi bakın kullanıcı hesabı kısmından falan bakın orada yoksa güvenlik kısmında.

Zaten öyle yapıyorum, PIN'i kaldırıyorum. Fakat bu sefer giriş ekranında Microsoft şifrem ile giriş yapmamı istiyor.

Bilgisayardaki hesabım Microsoft hesabı. Ondan olabilir mi?
Evet, ondan kaynaklı. Microsoft hesabınızı yerel hesaba çevirin, sorun çözülecektir.

Çözüm

Geri
Yukarı