Windows 11 sistemde oyunlar açılmıyor

Aklıma başka birşey gelmiyor. Modlu Windows ile yaşanan bir sorunla ilgili video yok sadece kurulumu ile ilgili videolar var. Ben de tecrübeli değilim bu konuda tecrübeli olan olduğunu da sanmıyorum çünkü pek az kişi tercih ediyor. Virüs filan da etki etmiş olamaz direk sistemin kendisi sorunlu. Biraz zahmetli olacak ama oyunların 1 TB içinde olduğunu düşünürsek windowsa format at belki düzelir sonra da dosya doğrulamaları filan yaparsın. 1-2 saatini alır, SSD ve HDD hızına bağlı. Yinede orjinal hali öneririm.
Orjinali yüklüyorum şuan hocam, umarım sorunum çözülür de soran insanlara "Çözüm bu:" diyebiliriz.

@Trencmivront Fortnite sorunu çözüldü, Valorant da çözüldü ama bu sefer "TPM 2.0 al vatan haini!" gibi bir şey dedi.

Son düzenleme:
Orjinali yüklüyorum şuan hocam, umarım sorunum çözülür de soran insanlara "Çözüm bu:" diyebiliriz.

@Trencmivront Fortnite sorunu çözüldü, Valorant da çözüldü ama bu sefer "TPM 2.0 al vatan haini!" gibi bir şey dedi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buraya bak. Belki kapanmıştır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buraya bak. Belki kapanmıştır.
Kapalı değil hocam, direkt yok anakartta.

Şimdi AtlasOS kuracağım sisteme, veya daha hafif bir şey kurarım. Windows 10 olacak tabii.

@Trencmivront hocam LTSC 2015 kurup 15 GB kadar bir şey vereceğim de, LTSC sürümlerinde Valorant çalışır mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı