Windows 11 sisteme uymasa bile yükseltilebilir mi?

Ardaa41

Hectopat
Windows 11 bilgisayarımı kastırır mı? Sistemime uymasa da yükleyebiliyor muyum? Yükleyebiliyorsam güncellemeleri alabilir miyim? Hangi oyunlar kurulur, hangileri kurulmaz? Bilgisayarıma uymuyorsa dosya kaybı yaşamadan Windows 11'e geçebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bypass ederek kurarsın, güncellemeleri de alırsın, şimdilik çalışmadığını bildiğim oyunlar Valorant ve FACE IT.
Bilgisayarıma uymuyorsa dosya kaybı yaşamadan Windows 11'e geçebilir miyim?
Desteklenmeyen bilgisayarda yükseltme ile geçemezsiniz, sıfır kurulum ile geçeceksiniz.

Sisteme uymazsa kasar.
TPM 2.0 varsa kurarsınız diye biliyorum
Güncellemeleri alırsınız. Sisteminize göre oyun kurarsınız oyun kasmaz FPS yükseltir. Dosyalar kaybolmaz.

Ben de geçmeyi düşünüyorum. 12 RAM SSD ve i5 2. nesil var. BIOS'um desteklemiyor. Tüm önemli hatalar giderildiyse bypass'la kullanmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bypass ile geçilir. Sistem UEFI ise %78 geçersiniz diye düşünüyorum.

Sistem UEFI değil. Sistem özelliklerimi de atayım.
TPM desteği yok.
İşlemci: i3 3210.
Ekran kartı: R7 200.
RAM: 4+2 GB 1333MHz.
Hard disk: 1TB+ 150GB.
1643403369304.png

Şöyle bir sıkıntı var.

Sistem UEFI değil. Sistem özelliklerimi de atayım.
TPM desteği yok.
İşlemci: i3 3210.
Ekran kartı: R7 200.
RAM: 4+2 GB 1333MHz.
Hard disk: 1TB+ 150GB.
Eki Görüntüle 1286544
Yükseltme ile geçmek pek mümkün değil, Rufus üzerinden USB'ye TPM ve Secure Boot'u bypass ederek yazdırın. Kurarken sıfır kurulum yaparak kurarsınız.

Şu an geçmenin zaten pek de bir anlamı yok (bence). Hatlar düzeltilip daha kullanılabilir bir hale geldiğinde bypass edip geçersiniz. Windows 10 zaten çoğu işinizi görecektir. Görüntüsünden dolayı istiyorsanız YouTube'da Windows 11 tema kurulum videoları var.

Geri
Yukarı