Windows 11 Sızdı! İşte İlk Görüntüler

24 Haziran'da tanıtılacak yeni Windows sürümü 11 sızdı! İşte işletim sistemine ait ilk ekran görüntüleri:

Eki Görüntüle 1069335Eki Görüntüle 1069336Eki Görüntüle 1069387Eki Görüntüle 1069388Eki Görüntüle 1069389Eki Görüntüle 1069390Eki Görüntüle 1069391

Windows 11 yapı numarası: 21996.1.

Detaylı bir haberimiz yolda.
Bize Windows 10'dan sonra yeni bir Windows işletim sistemi çıkmayacak dediler. Kandırıldık.

Neden o zaman Windows 11 yapmayı düşünmeyip Windows 10 üzerinden devam edeceğiz dediniz Microsoft. Demek bu yüzden Windows 10 güncellemesi yapınca sistem bozuluyor.

Açıkçası beğendim. Ayarlar ve Dosya Gezgini Windows 10 ile aynı görünüyor. Değiştirecekler tabi. Genel olarak beğendim.

Görünüşü bence iyi değil. Güzel mi? Evet ama görünüş olarak daha çağ atlatacak, ferahlatacak bir görünüş gelse daha güzel olurdu. Yani çıktığında "Gerçekten yeni nesil gözüküyor." denebilecek seviyede olmalıydı bence.

Eeee. Bize Windows 10'dan sonra yeni bir Windows işletim sistemi çıkmayacak dediler. Kandırıldık.
Neden o zaman Windows 11 yapmayı düşünmeyip Windows 10 üzerinden devam edeceğiz dediniz Microsoft. Demek bu yüzden Windows 10 güncellemesi yapınca sistem bozuluyor.
Sadece Twitter'daki dedikoduyu durdurmak için biliyorum, eğer Microsoft yeni işletim sistemi çıkartmazsa zaten batar şirket.

Görünüşü bence iyi değil. Güzel mi? Evet ama görünüş olarak daha çağ atlatacak, ferahlatacak bir görünüş gelse daha güzel olurdu. Yani çıktığında "Gerçekten yeni nesil gözüküyor." denebilecek seviyede olmalıydı bence.
Toplama Windows gibi bir şey. Vista'nın esintileri var. Mac'in yapılandırmaları var. Linux'un ferahlığı var. Her şey var.

Yeni konular

Geri
Yukarı