Windows 11 sözleşmeli kurulum yapılmıyor

485918

Decapat
Ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi işlemci desteği haricinde tüm gereksinimleri karşılıyorum, sürekli sözleşmeli kurulum yapılabildiği söyleniyordu forumda, bende Windows 11 ISO dosyasını indirdim ve USB'ye yazdım. Oradan setup dosyasını çalıştırdığımda herhangi bir sözleşme kabul işlemi karşıma çıkmadı. Herkesin sözleşmeli kurduğu işlem nasıl yapılıyor? Siz nasıl yaptınız? Tamam güncellenmesin ama Windows 11 kurulumu yapsın istiyorum nasıl oluyor?

Dosya Ekleri

• win11.PNG
    win11.PNG
    291,5 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleyen: Moderatör:
Ne bileyim, böyle herkes, "kurulum esnasında çıkan sözleşmeyi kabul edersen, güncelleme almazsın ama kurulum yapar win11 i görürsün" falan yazınca, inandım bende, karşıma öyle bir ekran çıkmasını bekliyordum, demek ki öyle bir şey yok, birde resmi olarak açıklandı oluyor demişlerdi. 😏

Ne bileyim, böyle herkes, "kurulum esnasında çıkan sözleşmeyi kabul edersen, güncelleme almazsın ama kurulum yapar Windows 11'i görürsün" falan yazınca, inandım bende, karşıma öyle bir ekran çıkmasını bekliyordum, demek ki öyle bir şey yok, bir de resmi olarak açıklandı oluyor demişlerdi. 😏

Çok garip sistemleri var benim de i5 7500 işlemcim var ve sözleşme geliyor.

Geri
Yukarı