Windows 11 sol üstten pencere kapatma

23H2'ye kıyasla performansı nasıl?
Açılış hızı daha iyi. Performans içinde iyileştirmeler olmuş tabiki. GPU yükleme yığını desteği diye birşey eklemişler iyi çalışıyor. Pencereli oyunlar için iyileştirmeler yapmışlar.

Canlı Altyazı eklemişler birde.

Windows 10'da sol üstten çift tıklayarak pencerenin kapatılabildiğini yeni öğrendim. Pek bilinen bir özellik olmadığından eklemeye uğraşmamışlar sanırım.

Güncellik, güvenlik vs. ama o sağ tık menüsü nedir be arkadaşım? Hiç mi düşünmediniz? Tamam görüntü güzel ama işlevsellik benim gözümden 0'a yakın. 7'den 8e geçiş bu kadar zor değildi.
Nilesoft Shell adında bir programla düzenledim ben sağ tık menüsünü, Windows 10'daki tüm özellikler ve Windows 11'deki tasarım var şuan. Üşenmezsem bir ara rehber konusunu açarım.
1711265987103.png
1711265998124.png

Windows 10'da sol üstten çift tıklayarak pencerenin kapatılabildiğini yeni öğrendim. Pek bilinen bir özellik olmadığından eklemeye uğraşmamışlar sanırım.

Nilesoft Shell adında bir programla düzenledim ben sağ tık menüsünü, Windows 10'daki tüm özellikler ve Windows 11'deki tasarım var şu an. Üşenmezsem bir ara rehber konusunu açarım.

Rehber konusu açsanız iyi olur, çoğu kullanıcı muzdarip gibi duruyor bu durumdan.

Size kalırsak benim Laptop direk deneme tahtası olmuş sanırım. Gerçi zaten öyle oldu ama sorunsuz çalışıyor. RAM kullanımını düzelttiler eskisi gibi sorunları yok.Eki Görüntüle 2149000

Bende aynı şekilde hocam 1 aydır Insider sürümündeyim Devden Canary'e geçtim daha stabil oldu ama Devd'e olan Görev çubuğunda ki uygulama ön izleme animasyonları kaldırıldı sonradan Deve geçtim ama güncellemeyle devden de kaldırıldı ilerleyen güncellemelerde tekrar aktif edilir diye umuyorum.

Insider.png

Açılış hızı daha iyi. Performans içinde iyileştirmeler olmuş tabii ki. GPU yükleme yığını desteği diye bir şey eklemişler iyi çalışıyor. Pencereli oyunlar için iyileştirmeler yapmışlar.

Canlı alt yazı eklemişler bir de.

GPU Yükleme yığını desteği nerede bulunuyor hocam bulamadım öyle bir ayar

Bende aynı şekilde hocam 1 aydır Insider sürümündeyim Devden Canary'e geçtim daha stabil oldu ama Devd'e olan Görev çubuğunda ki uygulama ön izleme animasyonları kaldırıldı sonradan Deve geçtim ama güncellemeyle devden de kaldırıldı ilerleyen güncellemelerde tekrar aktif edilir diye umuyorum.

Eki Görüntüle 2149115

GPU Yükleme yığını desteği nerede bulunuyor hocam bulamadım öyle bir ayar
Açılan bir şey değil.

Nilesoft Shell adında bir programla düzenledim ben sağ tık menüsünü, Windows 10'daki tüm özellikler ve Windows 11'deki tasarım var şuan. Üşenmezsem bir ara rehber konusunu açarım.
Kullandığım dönemde ben de bunu yapmıştım. Sonradan bir yerde buglanıp canımı sıkmıştı 🤣

Hocam bende olmayıp arkadaşımda oluyor o yüzden açtım konuyu.

Geri
Yukarı