Windows 11 Spotify şarkıda takılıyor

Canım çok sıkıldı cidden çok sıkıcı bir olay adamlara mail attım adam akıllı bir dönüş yapamadım.
Sildim yükledim düzeldi çok saçma ve garip 🤣.

Son düzenleme:
Ben kaç kere denedim hocam kapat aç yapınca eski haline dönüyor 😂
Harbiden öyle oldu bu arada ah be ustam.
Spotify Türkiye yetkilisini artık her neyiyse onu foruma davet ediyorum.

Arkadaşlar konu 26 Mart'ta açılmış ben bu sorunu konuyu açmadan da yaşıyordum zaten. Yani 1 aydan uzun bir süredir böyle bir sorun var diyebiliriz ve hala bir çözüm bulunmadı bir Update bile yapılmadı ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Arkadaşlar konu 26 Mart'ta açılmış ben bu sorunu konuyu açmadan da yaşıyordum zaten. Yani 1 aydan uzun bir süredir böyle bir sorun var diyebiliriz ve hala bir çözüm bulunmadı bir Update bile yapılmadı ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?
Düşünmüyorum :D. Şaka bir yana ezberlediğim şarkıları artık bozuk bir şekilde söylüyorum. Mesela şarkı kafamda çalıyor ama Spotify'da takıldığı hali gibi çalıyor aşırı psikolojim bozuldu.

Arkadaşlar bugün Spotify güncelleme almış, kurdum şimdilik sorun yok gibi gözüküyor. Düzeltildi nihayet. @AllyFeedon @522223

Hocam bende herhangi bir güncelleme yok şu an ayrıca iyice artmaya başladı aksine bende. Şarkı daha fazla tekrar etmeye başladı hatta bazen komple bug a giriyor ve başka şarkı açıp tekrar ona dönmem gerekiyor. Umarım o güncelleme en kısa zamanda bana da gelir.
Arkadaşlar bugün spotify güncelleme almış, kurdum şimdilik sorun yok gibi gözüküyor. Düzeltildi nihayet. @AllyFeedon @522223
Hocam anlık olarak spotify sürümünüz nedir acaba?
Benim sürümüm:
Windows için Spotify
1.1.81.604.gccacfc8c

Son düzenleme:
Hocam bende herhangi bir güncelleme yok şu an ayrıca iyice artmaya başladı aksine bende. Şarkı daha fazla tekrar etmeye başladı hatta bazen komple bug a giriyor ve başka şarkı açıp tekrar ona dönmem gerekiyor. Umarım o güncelleme en kısa zamanda bana da gelir.

Hocam anlık olarak spotify sürümünüz nedir acaba?
Benim sürümüm:
Windows için Spotify
1.1.81.604.gccacfc8c
Şu anda kullandığım sürüm;

1650455096607.png

Yeni konular

Geri
Yukarı