Windows 11 Spotify şarkıda takılıyor

522223

Decapat
Arkadaşlar sorunum şu; Spotify'de bir şarkı açıyorum, örneğin şarkının 8. saniyesinde şarkı takılıyor, o an şarkıda söylenen söz 3-4 sefer tekrarlanıyor, ardından şarkı normal bir şekilde devam ediyor. Bütün şarkılarda aynısını yapıyor. Son 2 haftadır filan böyle. Ondan önce bir sorun yoktu. Nasıl çözebilirim? Fikriniz var mı?
Windows 11.
RAM: 8 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sorunum şu; Spotify'de bir şarkı açıyorum, örneğin şarkının 8. saniyesinde şarkı takılıyor, o an şarkıda söylenen söz 3-4 sefer tekrarlanıyor, ardından şarkı normal bir şekilde devam ediyor. Bütün şarkılarda aynısını yapıyor. Son 2 haftadır filan böyle. Ondan önce bir sorun yoktu. Nasıl çözebilirim? Fikriniz var mı?
Windows 11.
RAM: 8 GB.
Aynı sorunu ben de yaşıyorum acayip sinirimi bozdu. Çözebildiniz mi?

Hayır hocam ne yazıkki hala çözemedim. Fakat biraz azaldı şu an. Her şarkıda bir yaparken, şu an 2-3 şarkıda bir yapıyor. Nedenini hala anlamış değilim ama.
Ben de değişti şarkının 7. saniyesinde yapmıyor artık 11. saniyesinde yapıyor 🤣. Ve her şarkıda farklı yerlerde takılıyor.

Hocam Spotify verilerini sıfırladım. Sonuç değişmedi. Appdata klasöründen Spotify'in bazı dosyalarını sildim. Düzeldi gibi oldu yaklaşık 10 şarkı gezdim sorun yaratmadı. Ancak Spotify'ı kapa aç yapınca yine aynı sorun.
Ben de değişti şarkının 7. saniyesinde yapmıyor artık 11. saniyesinde yapıyor 🤣. Ve her şarkıda farklı yerlerde takılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı