Windows 11 şu anda kullanılır mı?

Oyun filan oynarken %180 oluyordur.
Not mizah amaçlı yanlış bilgi vermeyin lütfen.

Boşta %30 kullanıyorsa.

😂😂😂😂
Windows 11'de mavi ekranı afiyetle yiyorum zaten...

Microsoft, Windows 11'in oyun için en iyi işletim sistemi olduğunu söyledi. AMD işlemciler ile uyumlu değil zaten, binbir saçma sapan hizmeti var bir de. Benim bilgisayar "Windows 10 kur bana gitsin" diyor. 😂😂

Son düzenleme:
😂😂😂😂
Windows 11'de mavi ekranı afiyetle yiyorum zaten...

Microsoft, Windows 11'in oyun için en iyi işletim sistemi olduğunu söyledi. AMD işlemciler ile uyumlu değil zaten, binbir saçma sapan hizmeti var bir de. Benim bilgisayar "Windows 10 kur bana gitsin" diyor. 😂😂

Bence sistemi desteklemeyenler için Windows 10'da kalinmali ama işletim sistemleri genel anlamda şans işi senin bilgisayarın bir sorun cikarmiyor benimki çıkarıyor gibi mesela.

Şu anda Windows 11 kullanıyorum kendi deneyimlerime dayanarak yazacağım. Ben Windows 11 de hiç mavi ekran vs. falan almadım oyunlarda FPS 15-20 arttı ama eski oyunları oynarken sorunlar yaşıyorum ama sisteminiz düşük ise geçmenizi önermem.

Bence sistemi desteklemeyenler için Windows 10'da kalinmali ama işletim sistemleri genel anlamda şans işi senin bilgisayarın bir sorun cikarmiyor benimki çıkarıyor gibi mesela.

Garip. Bence RTM sürümü çıkana kadar Windows 11'e geçilmemeli. Hatta ben bir süre yeniden Windows 10 kurup 2023'e kadar Windows 10 ile devam edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı