Windows 11 sürücü g üncellemeleri nasıl yapılmalı?

Akif221

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
rtx 3050
İşlemci
i5 11400H
Windows 11 temiz kurulum yaptim simdi bakiyorum da bazi driverlar 2009 2006 yildan kalma falan gozukuyor. NVIDIA Intel guncellemelerini yaptim digerlerini nasıl indirmem gerek veya indirmeme gerek yok mu? (Aygıt Yöneticisi'nden baktigimda mesele CPU'lar hepsi 2009 ci yil gozukuyor surumleri)

Windows 11 temiz kurulum yaptim simdi bakiyorum da bazi driverlar 2009 2006 yildan kalma falan gozukuyor. NVIDIA Intel guncellemelerini yaptim digerlerini nasıl indirmem gerek veya indirmeme gerek yok mu? (Aygıt Yöneticisi'nden baktigimda mesele CPU'lar hepsi 2009 ci yil gozukuyor surumleri)

Kanka Update de güncellemeleri kontrol et yapınca otomatik bulup kuruyor ya da elle tek tek uğraşırsın gerek yok bence.

dediginiz yaptim yani demek istedigim yapmam gereken baska birsey varmi yani yapmazsam performans dusumu yasarmiyim gibi

Dediginiz yaptim yani demek istedigim yapmam gereken baska bir şey var mı yani yapmazsam performans dusumu yasar miyim gibi.

İndirmenize gerek yok, genel Microsoft sürücülerin tarihi zaten 2006'dır. Sürücüsünü bulamıyorsanız gerek yok.

Geri
Yukarı