Windows 11 sürükle bırak özelliği geldi mi?

Normalde çalışması lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izleyebilirsin. İyi sosyaller

Dün kurdum ve ben sürükleyemiyorum. İzin vermiyor fabrika ayarlarında ve tam güncelleme sonrasıda.

Açıkçası önem vermiyorum sürüklemeye ama sağ ol.

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft harbiden boş işler müdürü oldu, W10 kullanan 1 milyon kişinin 999.999 tanesi bu özelliğin kaldırılmasını istemez. Neden kaldırdılar anlamıyorum gereksizlik peşindeler 2023-2024 öncesi W11'e geçilmez diye düşünüyorum bir kere geçtim bela oldu geri de dönemedim format atmak zorunda kaldım.

Bu özellik gelene kadar Windows 10'dan devam o halde. Windows 11'e geçtikten sonra Photoshop'ta, Premier Pro'da bu özelliğin çalışmadığını görünce ilk eksiyi vermiştim, hala bir gelişme olmamasına hayret ediyorum.

Bu özellik 22H2'de geldi. Yüklemek isteyen Windows Insider Programı'na katılabilir.

Deneyimi olmayanlar yüklemeyin önermem.

Bir de Dev kanalina katılıyor deneyimi olmayanlar, daha sonra Windows 11 pişmanlıktır başlıkları açılıyor. Benim az çok deneyimim var ve Beta'da kalıyorum. Beta'da da hata var. Deneyimi olmayanlar Windows 11 21H2'de kalsın.

Not: 2.5 yıldır Insider'im. Deneyimlerimi paylaştım.

22H2 ile geldiğini söylüyorlar, kararlı kanala (😂😂) dağıtımı başlandığında yüklersiniz. Bir özellik gelir 20 bileşen bozulur, hayırlısı.

Sürüm onizleme kanalında ancak deneyimi olanlar geçsin lütfen.
22H2'de hatalar var o küçük hatalardan dolayı deneyimi olmayan arkadaşlar Windows 11 pişmanlıktır diye konu açıyor 😃

Çünkü ben Windows Insider'in bütün kanallarını kullandım.

Ondan az çok bilgim var.
Hiç bilginiz yok ise Insider'a hiç girmeyin önerim.

Geri
Yukarı