Çözüldü Windows 11 SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Bugün işlemcime PBO ile undervolt yapmıştım. Tüm stabilite testlerinden başarıyla geçti fakat oyun sırasında mavi ekran hatası aldım. System thread exception cannot handled hatası ile aldım. Minidump dosyalarını paylaşmayı deniyorum fakat paylaşamıyorum yardımcı olabilir misiniz?

1647524863867.png

Bu hatayı veriyor. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim. İşlemcinin undervolt ayarlarını kaldırıp tekrardan deneyeceğim.
Tüm sürücülerim güncel.
Sistemim:
AMD Ryzen 5 5600X
MSİ B550 Gaming Plus
Gigabyte Vision 3060 Ti
Crucial Ballistix 3600 MHZ 32Gb RAM
Hatayı Sea Of Thieves de aldım bu arada öncesinde uzun süre RDR 2 ve Far CRY 5 oynamıştım bir hata ile karşılaşmadım.

Son düzenleme:
Çözüm
GPU-Z, CPU-Z, Corsair, HWiNFO, Kaspersky Yazılımlarını kaldırın.

İşlemciniz üzerinde hiçbir voltaj oynaması yapmayın, yaptıysanız geri alın.
Son düzenleme:

Çözüm

GPU Z ve CPU z yazılımları yüklü değil. Hwinfo da yüklü değil. Corsair i kaldırıyorum.
Sorun yazılımsal mı görünüyor?
İşlemciye undervolt yapmıştım fakat çok uzun süre stress testi ve oyun testi yaptım sorun olmadı.
Şuan oyunu oynamaya devam ediyorum bir sorun yok bu arada.

Minidump'da hepsi gözüküyordu.
Sorunu Yazılımsal olarak gördüm.
Tekrar mavi ekran hatası alırsanız belirtirsiniz.
Belki diğer uygulamaların içinde vardır. Çok teşekkür ederim tekrar mavi ekran alırsam yazacağım.
@altotziki Aynı oyunda şöyle bir hata aldım;
1647530776192.png

Belki mavi ekranda oyundan kaynaklı olabilir. Çünkü uzun süre RDR 2 ve Far Cry 5 oynadım hiç sorun yaşamadım. Aynı şekilde stress testlerindede sorun olmadı.

Son düzenleme:
Belki diğer uygulamaların içinde vardır. Çok teşekkür ederim tekrar mavi ekran alırsam yazacağım.
@altotziki Aynı oyunda şöyle bir hata aldım;
Eki Görüntüle 1334725
Belki mavi ekranda oyundan kaynaklı olabilir. Çünkü uzun süre RDR 2 ve Far Cry 5 oynadım hiç sorun yaşamadım. Aynı şekilde stress testlerindede sorun olmadı.

AnyDesk indirip kodu paylaşın. Detaylı bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı