Windows 11 tam sürüm çıkınca nasıl yüklenecek?

Daha fazla  
Technopat'ın dün akşam yayınladığı Windows 11 kurulum videosunda verilen Windows 11'i bilgisayara kurduktan sonra Windows 11'in tam sürümü yayınlanınca Windows Update üzerinden tam sürüme yükseltebilecek miyiz? Yoksa yeniden format atmamız mı gerekecek? Ben kurdum Windows 11'i tam sürüm çıkınca Windows Update ile güncelleyebilecek miyim tam sürüme?

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat'ın dün akşam yayınladığı Windows 11 kurulum videosunda verilen Windows 11'i bilgisayara kurduktan sonra Windows 11'in tam sürümü yayınlanınca Windows Update üzerinden tam sürüme yükseltebilecek miyiz? Yoksa yeniden format atmamız mı gerekecek? Ben kurdum Windows 11'i tam sürüm çıkınca Windows Update ile güncelleyebilecek miyim tam sürüme?

İster Update ister ISO ile sıfır kuruluma geçebileceksin.

Update ile geçiş sağlıyabileceksin. Ancak ben şahsen sıfır kurulum ile geçilmesini öneriyorum. Sıfır kurulum ile, hatalarla karşılaşma ihtimalin düşüyor ve sistem daha kararlı çalışıyor.

Hem Update ile geçişi sunacak hem de ISO ile kurulumu. Hangisi kolayınıza gelirse ki ben her zaman temiz kurulumdan yanayım. ISO'yu atarım flasha, kurarım gider.

Peki şu anlık kurduğum Windows 11'i kullanmamda sakınca var mı? Sıkıntı yaşar mıyım?

Windows 11 Derleme aşamasında olduğu için hatalar ile Karşılaşman olasılığı yüksek.
Windows 10 Mayıs ayın son sürümü olanı ile devam ederseniz. Bir sıkıntı yaşamasınız.

Bazı hatalar giderildiginde Windows 11 yüksetmesini Güncelleme ile verilcektir.
Sorun cözülmüştür Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Geri
Yukarı