Çözüldü Windows 11 tam sürümü ne zaman çıkacak?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Daisho35

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
Windows 11 Ekim ayında çıktı diye biliyordum ama galiba çıkan tam sürüm değilmiş. Tam sürüm 2022'de çıkacak gibi şeyler yazıyor bazı sitelerde. Ben de bekleyemedim ve Windows 11 kurulum asistanı ile yüklemeye çalışıyorum. Sizce şu an Windows 10 da kalmalı ve Update üzerinden geldiği zaman mı güncellemeliyim yoksa bu şekilde kurulum yapsam bir sıkıntı yaşar mıyım?

Çözüm
Windows 11'in tam sürümü 5 Ekim'de çıktı. Tam sürüm olmasına rağmen tek tük hatalarla karşılaşılabiliyor. 2022'de çıkacak diye anladığın şey 2022'de tüm sorunların çözülmüş olacağıdır. Windows 11 işi biraz aceleye geldiğinden hatalarla karşılaşılabiliyor ve bu yüzden 2022'de geçilmesi öneriliyor. Şu anki sürüm tam sürüm.
Windows 11'in tam sürümü 5 Ekim'de çıktı. Tam sürüm olmasına rağmen tek tük hatalarla karşılaşılabiliyor. 2022'de çıkacak diye anladığın şey 2022'de tüm sorunların çözülmüş olacağıdır. Windows 11 işi biraz aceleye geldiğinden hatalarla karşılaşılabiliyor ve bu yüzden 2022'de geçilmesi öneriliyor. Şu anki sürüm tam sürüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
5 Ekim'de çıkan tam sürümdü hocam.

Arkadaşlar merhaba.
Windows 11 Ekim ayında çıktı diye biliyordum ama galiba çıkan tam sürüm değilmiş. Tam sürüm 2022'de çıkacak gibi şeyler yazıyor bazı sitelerde. Ben de bekleyemedim ve Windows 11 kurulum asistanı ile yüklemeye çalışıyorum. Sizce şu an Windows 10 da kalmalı ve Update üzerinden geldiği zaman mı güncellemeliyim yoksa bu şekilde kurulum yapsam bir sıkıntı yaşar mıyım?
Tam sürüm yayınlandı. 2022 olarak bahsedilen muhtemelen en kararlı ve vaad edilen tüm özelliklerin aktifleştiği zaman olarak işaret edilmiştir. Ben ilk çıktığı gün yükledim. Ryzen 3 3200G işlemci, RX 570 4GB ekran kartı, 8 GB RAM, 1TB HDD var. Şahsi fikrimi sorarsan win10 bende daha hızlı çalışıyordu. Bu da kötü değil ama bazı arka plan uygulamaları çok fazla ram yiyor. HDD kullanmam da epey bir dezavantaj elbette. Lakin yazın laptop alıp masaüstü pcmi satacağım için SSD almadım. Şayet +8gb ram ve SSD'niz varsa istediğiniz zaman geçin ama size tavsiyem gerçekten şubat mart aylarını bekleyin. Win11 vaat ettiği her şeye uygularsa mükemmel bir sistem olur gibi

Geri
Yukarı