Windows 11 tekrar ürün anahtarı ister mi?

• Konuyu başlatan Grizi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B

Grizi

Decapat
Yer
Antalya/Fransa
Daha fazla  
Selam benim Windows 11'i yüklemek için acelem yok Update kısmına gelmesini bekliyorum. Size sorum şu: Ben laptopu aldığımda Windows yüklü geldi ben de Windows'un ürün anahtarını CMD yolu ile buldum. Windows 11'i ISO ile indirince ürün anahtarı falan istiyor ama ben Update kısmına gelince oradan indireceğim zaman yeniden ürün anahtarı ister mi yoksa bu Windows'un üzerine yükseltme mi yapar? Bu konu içerisinde farklı sorularda sorabilirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz laptopu aldığınızda Windows yüklü ise lisanslanmış şekildedir. Tekrar sormaz key direkt yükseltebilirsiniz.

Selam benim Windows 11'i yüklemek için acelem yok Update kısmına gelmesini bekliyorum. Size sorum şu: Ben laptopu aldığımda Windows yüklü geldi ben de Windows'un ürün anahtarını CMD yolu ile buldum. Windows 11'i ISO ile indirince ürün anahtarı falan istiyor ama ben Update kısmına gelince oradan indireceğim zaman yeniden ürün anahtarı ister mi yoksa bu Windows'un üzerine yükseltme mi yapar? Bu konu içerisinde farklı sorularda sorabilirim :)

Yükseltmek yoluyla yaparsanız net bir şekilde etkin olur ancak format yoluyla atarsanız masaüstünü gördükten sonra etkinleştirme durumu yazın arama kısmına etkin diyorsa sıkıntı yoktur etkin değil diyorsada Windows'u etkinleştir kısmına keyinizi girdiğinizde sorun kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı