Windows 11 TPM 2.0 desteği nedeniyle yükseltilmiyor

Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
240 GB
Ekran kartı
GTX 1660 Super
Anakart
Gigabyte X-99 UD3
İşlemci
i7-6800K
Herkese merhablar, bu videodaki
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
söylenenleri yapmama rağmen kurulum esnasında en son kontrolde TPM 2.0 desteklenmiyor hatası alıyorum.

1664121706825.png

Ekran Alıntısı.PNG

Hocam bu yöntemi deneseydiniz:

Hocam bu yöntemi deneseydiniz:

Bu yöntemle yükseltme yapabiliyor muyuz dosyalarımın saklanmasını istiyorum.

Bu yöntemle yükseltme yapabiliyor muyuz dosyalarımın saklanmasını istiyorum.

Kurulumda, disk format bölümünde diske hiçbir şey yapmadan(format vs.) direkt diski seçip ilerleyin. C diskinde "Windows.old" adında bir klasör oluşur. O yedeklerinizdir.

Merhaba,

Aynı videoyu ben denediğim zaman aynı şey olmuştu. Rufus ile kolayca USB belleğe Windows 11'i bypass şekilde yazdırabilirsiniz. Yükseltme istiyorsanız Windows 11 ISO dosyasını indirin (ISO olarak olacak, direkt yükseltme yardımcısıyla değil) bu linkten indirin ISO dosyasını.

İndirdiğiniz zaman çift tıklayarak açın ve sources klasörüne gelin. Sources klasörünün içerisinde bulunan appraiserres.dll dosyasını silin.

Sildiğiniz zaman çöp kutusundan da silin.

Sources klasöründen çıkın ISO dosyasını tekrar açın, internet bağlantınızı kesin. setup.exe çift tıklayarak açın. İnternet bağlantınızı "yüklemeye hazır" kısmına gelene kadar kapalı tutun. Yüklemeyi hazır kısmı gelince internet bağlantınızı tekrar açın ve yükle basın. Windows 11 kurulacaktır.

Bu yöntem 21H2 olduğu zaman ben kullanmıştım ve işe yaramıştı, belki fixlenmiş olabilir.

Kurulumda, disk format bölümünde diske hiçbir şey yapmadan(format vs.) Direkt diski seçip ilerleyin. C diskinde "Windows.old" adında bir klasör oluşur. O yedeklerinizdir.

Dediğinizi yaptım fakat masaüstündeki bütün kısayollar gitmiş formatlanmış gibi oldu C de bazı yüklü uygulamalarım vardı onlarda yok nasıl düzeltebilirim acaba?

1664268238378.png

Windows old klasörü ile geri dönüş yapamaz mıyım 10'a.

Dediğinizi yaptım fakat masaüstündeki bütün kısayollar gitmiş formatlanmış gibi oldu C de bazı yüklü uygulamalarım vardı onlarda yok nasıl düzeltebilirim acaba?

1664268238378.png

Windows old klasörü ile geri dönüş yapamaz mıyım 10'a.
@Recep Baltaş

Son düzenleme:
Bu şekilde yükseltebilirdiniz.

Geri
Yukarı