Windows 11 TPM ve Secure Boot bypass nasıl yapılır?

393060

Kilopat
Makaleler
3
İyi Sosyaller. Rufus ile Windows 11'in gereksinimlerini bypass edilebiliyordu ama artık edilmiyor. Bugün modladığım ISO dosyasını kurmaya karar verdim ama gereksinimleri nasıl kaldıracağım?

NTLite ile Windows 11 modlama rehberi vardı o rehberde gereksinimleri kaldırmak için CMD dosyası vardı o rehberi bulamıyorum.

O rehberin linkini veya gereksinimleri nasıl kaldırılacağını anlatabilir misiniz?

1666644078095.png

Orjinal ISO dosyasında da aynı, benim modladığım ISO dosyasında da aynı.

NTLite ile Windows 11 modlama rehberi vardı o rehberde gereksinimleri kaldırmak için CMD dosyası vardı o rehberi bulamıyorum.
Rehberin en altını okur musun, aradığın bu mu?

Rehberin en altı. Peki aradığın bu mu?

Hocam buydu ama bu benim yaptığım modu bozabilir boot.wim dosyası üzerinde değişiklik yaptım. Neyse ilk önce eski sürüm Rufus'a bakayım olmazsa bunu deneyeceğim yapacak bir şey yok.

1666645034515.png

Dediğim seçenek geldi ama orjinal ISO dosyasında geldi benim modlu ISO dosyasında gelmedi. Son sürümde orjinal ISO dosyasında bilene gelmiyordu bu seçenek. Neyse rehberi deneyeceğim.

Rehberdeki linkler kırık link.

Son düzenleme:
Hocam buydu ama bu benim yaptığım modu bozabilir boot.wim dosyası üzerinde değişiklik yaptım. Neyse ilk önce eski sürüm Rufus'a bakayım olmazsa bunu deneyeceğim yapacak bir şey yok.

Eki Görüntüle 1553049
Dediğim seçenek geldi ama orjinal ISO dosyasında geldi benim modlu ISO dosyasında gelmedi. Son sürümde orjinal ISO dosyasında bilene gelmiyordu bu seçenek. Neyse rehberi deneyeceğim.

Rehberdeki linkler kırık link.
En son sürümde yazma bittikten sonra soruyor diye hatırlıyorum.

Geri
Yukarı