Windows 11 tutar mı?

Demek istediğim yani windows me 8 ve vista gibi nefret mi? edilir yoksa windows 10 gibi sevilir mi? bunu demek istedim çünkü windows 11'de birçok bag ve hata buluyor aynı şekilde windows me ve vista'da da bag ve hata bulunuyor bu sebebten dolayı tutmaz mı diye sordum yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Recep Baltaş bey bu şuan az baksanıza daha windows 10'nu bile geçememiş windows 10 %73 windows 11 %21 windows 10'dan baya az.
Hatalar gelecek güncellemelerle düzeltilir o konuda sıkıntı olacağını pek sanmam. Ayrıca herkesin bilgisayarı Windows 11 desteklemediğinden ve Windows 11 yeni çıktığı için yavaş yavaş yayılacağından dolayı şu anlık kullanım az. Ama ilerleyen günlerde artacak illaki.

Merhaba Windows 11 tutar mı? Yoksa tutmaz mı? Merak ettim tutmazsa ne? Olur sizce Windows 11 tutar mı?

Windows 10'un ilk çıktığında kullanmıştım. Epey sıkıntı vardı. Ama sonradan güncellemeler vesaire derken toparladılar. Windows 8'in o alışılagelmiş başlat menüsü değişince tepki gösterildi. Windows 10 böylelikle tutuldu. Demem o ki Windows 11 kullanıcısı değilim ama ufaktan da olsa deneyimim oldu güzel güncelleme ve Windows 10'a dair kalıntılar silinip özgün hale getirilirse tutulur. En kötü ihtimale Windows 7 desteği yok, Windows 8.1 desteği 2023'te bitiyor ve Windows 10'un desteğide bitecek öyle ya da böyle Windows 11'e geçilir şahsen.

Demek istediğim yani windows me 8 ve vista gibi nefret mi? edilir yoksa windows 10 gibi sevilir mi? bunu demek istedim çünkü windows 11'de birçok bag ve hata buluyor aynı şekilde windows me ve vista'da da bag ve hata bulunuyor bu sebebten dolayı tutmaz mı diye sordum yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Recep Baltaş bey bu şuan az baksanıza daha windows 10'nu bile geçememiş windows 10 %73 windows 11 %21 windows 10'dan baya az.
Windows 10'un 7 yıldır piyasada olmasını ve Windows 11'in daha 1.yılı. Bunları da hesap edin.

Laptop Windows 11 yüklü geldi, bir aya yakındır kullanıyorum. Haftada bir falan güncelleme geliyor, hataları düzeltiyorlar ama yine de sıkıntıları epey fazla. Kısayolu sürükleyip görev çubuğuna ekleme özelliği bile yeni geldi mesela geçen haftaki güncellemeyle. Bu bakımdan benim pek hoşuma gitmedi, Windows 10 Pro'ya geçmeyi düşünüyorum. Oyunlarda ya da programlarda sorun yaşamadım ama o bakımdan bir artı verebilirim. Windows 10 ilk çıktığında bu tip problemler çok yaşanıyordu, 11'de daha azalmış. Şahsen Windows 10'u tercih ederim 11'e. İleride değişir mi bilmem ama bir süre böyle sürecek gibi.

Geri
Yukarı