Windows 11 ucuza key alınır mı?

Churenim

Decapat
Daha fazla  
İtemsatış'ta karşıma çıkıp duruyor 20TL'ye keyler, boş çıkma ihtimali yok. Canlı destek ve ürünle sorun yaşama seçeneği var. Fakat detaylı bilmiyorum bu konuları, ne gibi sorular olabilir? Ya da alınır mı?

Forumda bir arkadaş almıştı 10 dakika içerisinde mail yolu ile teslim aldığını söylemişti.

Windows 10 ise 2 yıl boyunca bedava kullanabiliyorsunuz. Bunu bizim için proglamlayan birisi var.

Crack yapıldıgında ya da etkinleştirldiğinde bildiğim üzere anakarta kaydoluyor. O yüzden anakartım değişince oda gitti. Bende mecburen crack yaptım yine. Sorun olmaz inşallah.

Selam dostum, bana da Windows 10 Pro lazım nereden alabilirim güvenli bir şekilde.
Almana gerek yok 2 yıl boyunca bedava deneme sürümlerini uzatarak kullanabilirsin. Bunu programlayıp açık kaynak kodla paylaşan birisi var. Dilerseniz paylaşabilirim.

Crack yapıldıgında ya da etkinleştirldiğinde bildiğim üzere anakarta kaydoluyor. O yüzden anakartım değişince oda gitti. Bende mecburen crack yaptım yine. Sorun olmaz inşallah.
Crack kullanmayın. Bitkisel hayata sokuyor bilgisayarı desem yeridir.

Almana gerek yok 2 yıl boyunca bedava deneme sürümlerini uzatarak kullanabilirsin. Bunu programlayıp açık kaynak kodla paylaşan birisi var. Dilerseniz paylaşabilirim.

Geri alma durumum varsa alırım. Zaten elime para geçsin biraz. Bilgisayarıda formatlayıp şu 70liralık kodlardan alırım herhalde. Lakin etkinleştirme kodunu nasıl geri alıyoruz onu bilmiyorum.

key alacağım da crack olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Key alacağım da crack olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Keyler crack olmaz zaten arkadaşın crack dediği başka bir olay key alacaksan benim attığım yerden alabilirsin tabii sistemin Windows 11 Pro ise. Aynı siteden diğer Windows 11 sürümlerine de bakabilirsin eğer Pro değilse.

Yeni konular

Geri
Yukarı