İnternetten ucuza Windows 11 key alınır mı?

Şu videoyu izle de KMS'nin asıl amacı ne ve niye kullanılmamalı bir anla canım benim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoyu izlede KMS'nin asıl amacı ne ve niye kullanılmamalı bir anla canım benim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Canım benim attığın can değer videosunu izlemeyeceğim. Gizlilikten carttan curttan konuşuyor büyük ihtimal. Bu kadar sağlama aliyorsan gizliliğini zaten bu foruma girmemen gerekiyor sonuç olarak gizlilik politikası, veri paylaşımı falan değil mi?

Ben para verdim sende vereceksin kafasında biri olduğunu düşünüyorum. KMS zararsiz ve tek seferlik bir şeyydir driveri falan da yoktur zaten, o yüzden PC'de kalmaz tek seferde yapar ve gider bu zamana kadar kullandım hiçbir zararını görmedim.

Ek olarak GitHub'dan rastgele bir Windows activator ile de yapabilirsin işini illa KMS olmasina gerek yok sonuç itibari ile Windows'a para gömmeyeceğimizdir. KMspiconun yaptığı şeyi cmdye 5 6 komut girerek de yapabilirsin zaten.

@118483 kimse MAK etkinleştiremez demedi ki? Sadece başka bilgisayara taşıyabilmek ve hep senin kalabilmesi için söylüyor. Ek olarak format zamanı OEM vs. sıkıntı olmasa da MAK olabiliyor sayı gereğince.
MAK kötü bir kodmuş gibi davranılıyor da ondan yazdım.
Farketmiyor benim için.
Hepsi kalıcı aktivasyon yapıyor. Sadece PID sorgulaması yapmak gerekiyor kaç limit kaldığını görmek için.

Canım benim attığın can değer videosunu izlemeyeceğim. Gizlilikten carttan curttan konuşuyor büyük ihtimal. Bu kadar sağlama aliyorsan gizliliğini zaten bu foruma girmemen gerekiyor sonuç olarak gizlilik politikası, veri paylaşımı falan değil mi?

Ben para verdim sende vereceksin kafasında biri olduğunu düşünüyorum. KMS zararsiz ve tek seferlik bir şeyydir driveri falan da yoktur zaten, o yüzden PC'de kalmaz tek seferde yapar ve gider bu zamana kadar kullandım hiçbir zararını görmedim.

Ek olarak GitHub'dan rastgele bir Windows activator ile de yapabilirsin işini illa KMS olmasina gerek yok sonuç itibari ile Windows'a para gömmeyeceğimizdir.

Ne kadar dar görüşlü olduğun yazdığın yorumdan o kadar belli ki :) kendi bildiğinin doğru olduğunada o kadar eminsin ki :) bu devirde zor böyle düşünce yapısına sahip birilerine bir şeyler anlatmak. Saygılar sevgilier iyi geceler aslan paçası 👍

Ne kadar dar görüşlü olduğun yazdığın yorumdan o kadar belli ki :) kendi bildiğinin doğru olduğunada o kadar eminsin ki :) bu devirde zor böyle düşünce yapısına sahip birilerine bir şeyler anlatmak. Saygılar sevgilier iyi geceler aslan paçası 👍
Özür dilerim windowsa para vermediğim ve işimi 3-4 komutla halledebildiğim için :( iyi forumlar aslan paçası

@reinsy komiksin. Windows'un fakirler ölmesin diye acıyarak keylerin onay urlsine erişimi kilitlememesine her gün dua et en iyisi. Rastgele urllerin görev zamanlayıcıdan tut güvenlik güncellemesi ilkelerini kabul ediyorsun.

@reinsy komiksin. Windows'un fakirler ölmesin diye acıyarak keylerin onay urlsine erişimi kilitlememesine her gün dua et en iyisi. Rastgele urllerin görev zamanlayıcıdan tut güvenlik güncellemesi ilkelerini kabul ediyorsun.
dostum ne kullandığını bilmiyorum ama çok merak ediyorum windowsmu kullanıyorsun şuan? eğer kullanıyorsan lütfen windowsu bana 1000 tl verip orijinal olarak aldığını söyle.

Keylerin onay urlsi diye bir şey yok bu arada, yapımcılar kendi urllerini yapıyorlar. Ortada windows ile alakalı bişey yok, olsa bile bunu kapatamazlar üreticiler bunla imzalıyor çünkü :)

Rastgele urllerin görev zamanlayıcıdan tut güvenlik güncellemesi ilkeleri
Burda ne demek istediğini anlamadım. URL'lerin görev zamanlayıcısı ne ya? görev zamanlayıcı olsa nolur PC'de bir şey barındırmıyor zaten.

@reinsy Ubuntu kullanıyorum şu an :)

Keylerin onay urlsi diye bir şey yok bu arada, yapımcılar kendi urllerini yapıyorlar. Ortada windows ile alakalı bişey yok, olsa bile bunu kapatamazlar üreticiler bunla imzalıyor çünkü :)

Hmm kaynağının üstüne oturuyorsun sanırım. Key onaylatmak için onay bağlantısını değiştirip keyi onaylamak ile istek atıyorsun o bilmediğin CMD kodları ile ardından da bilgisayarın hangi güncellemeleri alacağından tut çalışacak görevlere kadar yetki vermiş oluyorsun. Kapatmak ise yönetici yetkisinin yapacaklarını sınırlayarak çok rahat çözülür, adamların yaptığı işletim sisteminde iki kod girdin diye hacker olmuyorsun. Fixlemesi adamlar için maksimum 1 güncelleme.
@reinsy bu arada hesaba bağlı key'im var.

Son düzenleme:
Ben 3 yıl önceki cihazıma almıştım bir sorun yaşamadım. Yeni cihaz aldım direk win 11 pro kurup ucuz bir key aldım sorun yok şu anlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı