Windows 11 ürün anahtarı Windows 10'da kullanılır mı?

Aldığınız key Retail ise hiç Windows 10 için etkinleştirmeye uğraşmayın. Şuanda bilgisayarınıza bir tane Microsoft hesabı bağlayın bunu yaptığınızda lisansınız hesabınız ile eşleşiyor. Sonrasında Windows 10 kurduğunuz bilgisayara lisans eşleştirdiğiniz Microsoft hesabı ile giriş yaparsanız Windows 10 otomatik dijital lisanslanmış oluyor. Çok kolay uğraş gerektirmeden. Bunu her zaman yapabilirsiniz.

Aldığınız key Retail ise hiç Windows 10 için etkinleştirmeye uğraşmayın. Şuanda bilgisayarınıza bir tane Microsoft hesabı bağlayın bunu yaptığınızda lisansınız hesabınız ile eşleşiyor. Sonrasında Windows 10 kurduğunuz bilgisayara lisans eşleştirdiğiniz Microsoft hesabı ile giriş yaparsanız Windows 10 otomatik dijital lisanslanmış oluyor. Çok kolay uğraş gerektirmeden. Bunu her zaman yapabilirsiniz.
Bağlı hocam şu an microsoft hesabı o zaman windows 10'a geçince bağladığımda da otomatik lisanslanacak demektir.

Bağlı hocam şu an microsoft hesabı o zaman windows 10'a geçince bağladığımda da otomatik lisanslanacak demektir.
Anlattığım olayı bu video açıklamış izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Videonun tek eksiği şu videoda aynı Windows sürümü olmalı diyor o yanlış. Windows 10'dan Windows 11'e geçerken ben anlattığım şekilde geçtim hiç bir sorun yaşamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anlattığım olayı bu video açıklamış izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bir sorum daha olacak ben direkt usb'ye yazdırıyorum windows 10'u başka bilgisayar için ayarla dedim yanlışlıkla. BIOS'tan yine kurulum yapabilirim değil mi?

Hiç anladığım konular değil ama aynı pc bende de var ve valorantı açmıyor ne yaptıysam düzelmedi. Dijital key alıp win 10 pro kurmak daha mantıklı olucak gibi. 11 den 10 a geçerken bios tan mı yapmalıyım? Bunun bir programı var mı?

Hiç anladığım konular değil ama aynı pc bende de var ve valorantı açmıyor ne yaptıysam düzelmedi. Dijital key alıp win 10 pro kurmak daha mantıklı olucak gibi. 11 den 10 a geçerken bios tan mı yapmalıyım? Bunun bir programı var mı?

Herkese selam yeni bilgisayar aldım Windows 11 kurdum ancak Valorant'taki hatadan dolayı tekrardan 10'a geçeceğim. Maalesef Windows 11 Home Retail versiyon anahtarı satın aldım. Windows 10'a geçsem bu anahtarla etkinleştirebilir miyim? Etkinleştiremezsem geçmemin bir manası yok. Tekrardan 50-60 lira bayılmak istemiyorum açıkçası. Cevap verenlere teşekkürler.

Sıkıntı olmaz. Windows 11 lisansı Windows 10 ile çalışır, tam tersi için gene geçerli. Bir sıkıntı olmaması lazım kesinlikle.

Geri
Yukarı