Windows 11 unutulan şifre nasıl kırılır?

beratext

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GAINWARD GEFORCE RTX 3060TI
AMD Ryzen 5 5600
GIGABYTE A520M-H
GSKILL 8GB RIPJAWS V SIYAH DDR4-3600MHZ 2X
Meslek
Öğrenci
Eskiden bu video ile unuttuğum zaman çözmüştüm. Fakat artık hem olmuyor hem de CMD açılmıyor. Bilgisayarda 2 tane kişi vardı yönetici kişisinin şifresi yok şu an nasıl kırabilirim?

Eskiden bu video ile unuttuğum zaman çözmüştüm. Fakat artık hem olmuyor hem de CMD açılmıyor. Bilgisayarda 2 tane kişi vardı yönetici kişisinin şifresi yok şu an nasıl kırabilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya bakın hocam. Ben bu video ile daha 2 gün önce PC'nin şifresini kırdım. Sıkıntı olursa yazarsın çözerim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya bakın hocam. Ben bu video ile daha 2 gün önce PC'nin şifresini kırdım. Sıkıntı olursa yazarsın çözerim.

Ben buradan CMD'nin yerini değiştirdiğim için geri düzeltemedim yani hem CMD gitti hem yönetici hesabı kurtaramadım format attım.

Active password changer.

Ben bu programı kullanıyorum.

Keske daha erken görseydim belki işe yarardı.

Arkadaşlar bu yöntem sadece yerel hesap ile çalışan sistemlerde mi geçerli? Yoksa açılışta Microsoft hesap parolası isteyen sistemlerde de çalışıyor mu?
@beratext @utkualper2

Bu yöntemi uygularsanız galiba CMD'nin yeri değişiyor ve normal kullanımda açılmıyor o yüzden bence uygulamayın.

@m3c Microsoft parolası isteyen yerde çalışmayabilir çünkü bu işklemde CMD'den parolayı değiştiriyoruz.

Geri eski hala gelebiliyor birçok kez bu yöntemi uygulayadım.

Nasıl? Ben geri düzeltmeye çalıştığımda hata veriyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı