Windows 11 Update ile gelecekti

Emircanazik

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar hani normal bilgisayarımızı güncellermiş gibi ayarlardan Windows 11'e günceleyecektik siteden indirmek lazımmış. Bu bilgi yalan mı yani?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalan değil. Halen gelecek ama kademe kademe gelecek olayını atladınız galiba. Bir anda tüm cihazlara veremezler. Beklemek istiyorsanız 2022'ye kadar bekleyebilirsiniz ama işte beklemek istemeyenler için siteden indirme aracıyla güncellemek daha hızlı oluyor.

İyi güzel de Windows 10 yeni çıktığı dönem tüm bilgisayarlara aynı anda güncelleme gelmemiş miydi? Şimdi nasıl yapamıyorlar o sistemi? Ben mi yanlış hatırlıyorum?

Böyle bir şey yapma zorunlulukları da yok aslında. Nasıl isterlerse öyle yayınlarlar. Böyle bir politika izlemişler. İsteyen şimdi indirir manuel olarak kurar. İsteyen de bekler

Ortada yalan bilgi diye bir şey yok. Windows 11'in tanıtım sayfasında en altta soru cevap kısmına indiğinizde zaten Windows Update üzerinden 2022 yılından itibaren kademeli olarak dağıtılacağını söylüyor. Niye Windows Update üzerinden güncelleme gelmiyor diye konu açan arkadaşlara yazmaktan inanın yoruldum artık. Azıcık elinizdeki internet nimetini etkili bir şekilde kullansanız aradığınız her bilgiye ulaşabilirsiniz. Sözüm sadece size değil. Yanlış anlamayın.

Geri
Yukarı