Windows 11 uyumlu olduğu halde ayarlarda uyumsuz çıkıyor

alibenli410

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Microsoft'tan indirdiğim Windows 11 uyumluluk kontrol programında aygıt Windows 11 için uyumlu gözüküyor. Ancak ayarlardan Update kısmına girdiğimde Windows 11 yükseltme için uyumlu olmadığı yazıyor. BIOS'tan TPM enabled yaptım ayrıca Secure Boot enabled yaptım ancak hala ayarlar>Windows Update kısmında uyumsuz olarak görünüyor. Ne yapmalıyım?

Merhaba. Microsoft'tan indirdiğim Windows 11 uyumluluk kontrol programında aygıt Windows 11 için uyumlu gözüküyor. Ancak ayarlardan Update kısmına girdiğimde Windows 11 yükseltme için uyumlu olmadığı yazıyor. BIOS'tan TPM enabled yaptım ayrıca Secure Boot enabled yaptım ancak hala ayarlar>Windows Update kısmında uyumsuz olarak görünüyor. Ne yapmalıyım?

Hocam benim de işlemci desteklemiyor Windows 11 Kullandığım halde Ayarlar > Windows Update > Windows Insider Programına katılma kısmında Bu bilgisayar Windows 11'i çalıştıramaz yazıyordu ama Betaya bile katıldım. (Stabil olmadığı için Formatladım)

Eğer TPM2.0 ve Secure Boot varsa Flash diski hazırlayın ve geçin ben sıkıntısız şekilde kullanıyorum.

Hocam benim de işlemci desteklemiyor Windows 11 Kullandığım halde Ayarlar > Windows Update > Windows Insider Programına katılma kısmında Bu bilgisayar Windows 11'i çalıştıramaz yazıyordu ama Betaya bile katıldım. (Stabil olmadığı için Formatladım)

Eğer TPM2.0 ve Secure Boot varsa Flash diski hazırlayın ve geçin ben sıkıntısız şekilde kullanıyorum.
Benim işlemci destekliyor herşey okey. Ama update kısmında uygun değil yazıyor. Şirket bilgisayarı, lisanslı yazılımlar falan var format atamıyorum. Direkt yükseltme yapmam lazım. Biraz araştırdım yüklemek için çok yol var ama guncellemeleri almam şart. Benim atladigim bişey mi var bilemedim :)

Benim işlemci destekliyor her şey okey. Ama Update kısmında uygun değil yazıyor. Şirket bilgisayarı, lisanslı yazılımlar falan var format atamıyorum. Direkt yükseltme yapmam lazım. Biraz araştırdım yüklemek için çok yol var ama guncellemeleri almam şart. Benim atladigim bir şey mi var bilemedim :)

Hocam lisanslı uygulamaların hesabı mevcutsa Uygulamayı kurduktan sonra Hesabı girmeniz uygulama için lisansı etkinleştirmez mi Windows 11 Güncelleştirmelerini de alıyorum ben.

Arkadaşlar akşam uğraştım uğraştım ne yaptıysam Windows update'de win 11 için uygun değil yazıyordu. Sabah geldim tekrar kontrol ettim şimdi uygun yazıyor. Şimdi win 11'e gönül rahatliyla geçebilirim :)

Dosya Ekleri

• IMG_20230620_083250~2.jpg
    IMG_20230620_083250~2.jpg
    385,9 KB · Görüntüleme: 4

Yeni konular

Geri
Yukarı