Windows 11 Uyumluluk Kontrol Aracı Güncellendi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows-11-6.jpg

Microsoft, Windows 11’de işlemci desteği konusunda geri adım atmadı ve yalnızca yaygın olarak kullanılmayan bazı işlemcilere destek eklendi. Cihazınızı Windows 11’e yükseltmek istiyorsunuz ve bu konuda kafanız mı karışık? Bildiğiniz gibi bu konu birçok kullanıcının aklında soru işaretleri yaratıyordu. Microsoft nihayet Windows 11 uyumluluk aracını yeniledi. Böylelikle işletim sisteminin cihazınızla uyumlu olup olmadığını kolaylıkla anlayabilirsiniz. […]

Devamı: Windows 11 Uyumluluk Kontrol Aracı Güncellendi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

1630216555389.png

"İşlemci şu anda bu işlem için Windows 11." Bu hangi dil konuşuyor arkadaşlar?

Bu arada Microsoft eğer sistem gereksinimleri bu şekilde bırakırsa çoğu müşterisini kaybedecek bence.

Windows Update kısmında böyle bir pencere iliştirilmiş. Bugün ilk defa gördüm, sanırım destekleyen bilgisayarlarda kontrol aracına gerek kalmadan otomatik olarak bilgilendirme yapılacak. Desteklenmeyen modellerde de olumsuz bir uyarı var mı bilmiyorum.

Ekran görüntüsü 2021-08-29 124747.png

Windows Update kısmında böyle bir pencere iliştirilmiş. Bugün ilk defa gördüm, sanırım destekleyen bilgisayarlarda kontrol aracına gerek kalmadan otomatik olarak bilgilendirme yapılacak. Desteklenmeyen modellerde de olumsuz bir uyarı var mı bilmiyorum.

Eki Görüntüle 1152095
Hocam Windows Insider'da mısınız?

1630233791451.png

Bende böyle.

Ülkemizde 8. nesil ve üstü Intel işlemcilere sahip olan kaç kişi var ki? Üzücü gerçekten. Kurdan dolayı yeni bir bilgisayar almak eskisi kadar kolay değil malesef.

Geri
Yukarı