Windows 11 Uyumluluk Kontrol Aracı Güncellendi

Benim bilgisayar giriş seviyesi oldukça uyguna aldım aslında, i3 1115G4 var.
Ne kadara aldınız? Güncel fiyatları takip etmiyorum aslında ama yine de çok ucuz olacağını düşünmüyorum. Hocam, bir de almak var almak var yani ben mesela güncel AAA oyunlarını yüksek grafiklerde oynamak isteyen birisiyim gidip 3000 TL'ye bilgisayar alıp bunu yapamam.

Ne kadara aldınız? Güncel fiyatları takip etmiyorum aslında ama yine de çok ucuz olacağını düşünmüyorum. Hocam, bir de almak var almak var yani ben mesela güncel AAA oyunlarını yüksek grafiklerde oynamak isteyen birisiyim gidip 3000 TL'ye bilgisayar alıp bunu yapamam.
HP 2N2N8EA modeli hocam dizüstü kullanıyorum. Okul/iş amacıyla aldım; bonus, indirim vesaire derken 3600'e denk geldi. Sıfır cihazım olsun istediğim için ikinci ele yönelmedim, o sektörde istediğimiz kadar dikkatli olsak da bir yerde illa ki kelek oluyor.
Haklısınız ben işlemcinin güncelliği açısından söyledim öyle, yoksa oyun bilgisayarları çok pahalı.

Güvenli önyükleme olmadığından kaldırmıyormuş.

resim_2021-08-29_150134.png

Eski cihazları eskitme stratejisi falan mı bu :D? "Çöpdows 11" sırf kimsenin kullanmadığı TPM 2.0 teknolojisi yüzünden birçok bilgisayara kurulmayacak mı cidden :D. 7.nesil ve daha altı güçlü işlemcisi olan arkadaşlar, cayır cayır çalışıp telemetri göndermeyen GNU/Linux dağıtımlarına göz atabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı