Windows 11 Valorant VAL 5 hatası

İşletim sistemi
Windows 11

kerem325

Hectopat
İşlemci
AMD Ryzen 3 1200AF
Merhaba, Windows 11 yükseltmesi yaptıktan sonra Valorant TPM 2.0 hatası vermişti. Onu çözdüm ancak şimdi eşleşmeyi başlat butonuna basınca "Oyun bağlantısı koptu. Tekrar bağlantı kurmak için istemciyi yeniden başlat. Hata kodu: Val 5" diye bir uyarı veriyor. kaç kere denesem de çözemedim.

Merhaba, Windows 11 yükseltmesi yaptıktan sonra Valorant TPM 2.0 hatası vermişti. Onu çözdüm ancak şimdi eşleşmeyi başlat butonuna basınca "Oyun bağlantısı koptu. Tekrar bağlantı kurmak için istemciyi yeniden başlat. Hata kodu: Val 5" diye bir uyarı veriyor. kaç kere denesem de çözemedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video ile çözmüştüm sizde bir deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video ile çözmüştüm sizde bir deneyin.
Hocam teşekkür ederim VAL 5 çözüldü ancak bu sefer arada bir oyun esnasında VAN 1067 hatası vermeye başladı. Neden böyle saçma sapan hata veriyor anlamadım.

Ayrıca sonradan bu konuya denk gelecek olursa yukarıdaki videodakileri yapıp bilgisayarı yeniden başlatın, düzelmezse hizmetler > vgc yi bulup sağ tıklayıp yeniden başlatın. Oyunu tekrar açın bazen düzeliyor bazen yine hata veriyor.

Windows 11 çıkalı kaç ay oldu hala bir sorunu çözemediler..

Yeni konular

Geri
Yukarı